x-kom hosting

Bluetooth adapter problemy z Win10 64bit

Acedia
utworzono
utworzono

Dzień dobry

 

Posiadam słuchawki - Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic S (https://www.euro.com.pl/sluchawki/xiaomi-sluch-mi-tw-earbuds-basic-s-czarne.bhtml)
oraz adapter - Hama 49218 (https://www.euro.com.pl/akcesoria-do-komputerow/hama-49218.bhtml#afterSearch-hama 49218||||product)

 

Niestety, ale słuchawki pod laptopem z Win10 działają bez najmniejszego zarzutu, natomiast pod PC który wymaga adaptera już nie.

 

Po licznych próbach troubleshootingu, ponownego parowania, reinstalacji sterowników, resetu słuchawek, wyłączania trybu oszczędzania energii itd. połączenie dalej jest słabe i ciągle przerywane (konieczne jest ponowne kliknięcie Połącz z urządzeniem w ustawieniach Win10 Bluetooth).

 

Zarówno bluetooth adapter jak i bluetooth z laptopa korzystają z Bluetooth 4.0

 

Chciałbym zapytać o wasze sposoby które może mi umknęły ze stabilizowaniem połączenia bluetooth lub ewentualne opcje zakupu.

Chciałbym dodatkowo zapytać o opinie - przeglądając sieć w poszukiwaniach rozwiązań, napotkałem się na dużą ilość opinii głoszących, że jest to problem Win10 nie urządzeń, czy waszym zdaniem to jest wina adaptera czy Win10?

Czy zakup dowolnego adaptera BT 5.0 pomoże z ciągłym rozłączaniem się słuchawek z PC?

Czy warto dopłacić więcej na markowy adapter jak Asus BT-500, czy jest pewność że z takim adapterem połączenie będzie stabilne?

 

Dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi

Pozdrawiam

 

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Kupujesz najtańszy najbadziewniejszy adapter i się dziwisz że są z nim problemy

Kilka złoty drożej jest z asusa który działa bez problemów 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.