x-kom hosting

Dwie partycje

Jacek227
utworzono
utworzono

Na jednym dysku mam dwie partycje, na których mam zainstalowane systemy - C - win 7 64 bit, D - win 7 32 bit. Czy z pulpitu win 7 64 mogę wejść do panelu sterowania win 7 32 i odinstalować program?

Melchior2137
komentarz
komentarz (edytowane)

Sformatuj po prostu jedną partycję jeżeli o to Ci chodzi żeby usunąć cały system w menedżerze dysków.

Jacek227
komentarz
komentarz

Oj nie :) Chcę usunąć program, który powoduje problem przy starcie systemu na D

fernandez
komentarz
komentarz

tak sobie wejść d oPanel Sterownia z innego systemu to nie możesz

 

odinstalować program możesz, o ile Deinstaltor zachował ściezki beżpośrednie do plików, gorzej z samsym systemtm, i na 99% będzie próbował usuwać wpisy z uruchomionego systemu

 

jeśli masz problem z programem przy starcie systemu to go wywal z autostartu

jeśli przez to nie możesz wo góel uruchomić systemu, to juz sprawa się komplikuje, czasem wystarczy wywalic skrót z katalogu autostart (czy startup, już nie pamietam) w z katalogu użytkownika, ale możliwe, ze trzeba będzie się dostać do rejestru i usunąć wpis

Jacek227
komentarz
komentarz

@fernandez chyba odpuszczę. Na dysk D mogę wejść z poziomu C, a to wystarczy, żeby skopiować zawartość. Praktycznie na nim tylko rysuję w AutoCAD i trzymam kopie zdjęć w RAWach. Jednak problem jest dość dziwny. Odpaliłem kompa, który uruchomił się do kolorowych kółeczek win 7 i zrestartował. I tak za każdym razem. Pierwszy krok, to wydmuchanie kurzu ze środka obudowy:) i próba naprawy za pomocą płyty instalacyjnej. Stwierdził, że nie da rady naprawić i zasugerował, żebym wysłał dane gdzieś tam. Następnie próba odpalenia z punktu przywracania. Cofnąłem się do 20 lutego i w kolejnym kroku dostałem info: "musisz włączyć ochronę systemu na tym dysku". Włączyłem wiersz polecenia i dałem mu polecenie net start vss i rstrui.exe/offline:D:\windows=active. Puścił mnie dalej ale podczas przywracania wywalił - narzędzie przywracania systemu nie może wyodrębnić pliku D:\Users\Jacek\AppData\Roaming\Autodesk\AutoCAD2011\R18.1\plk\Support\AecArchXOE.mnl, wystąpił nieokreślony błąd. 

Może teraz ktoś coś więcej?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.