x-kom hosting

Nie działa mi aplikacja i strony tylko spotify w google chrome.

antekkaluh
utworzono
utworzono

Nagle przestała mi działać aplikacja spotify. Po kliknięciu przycisku odtwarzania pokazywało, że piosenka się odtwarza, ale suwak się nie ruszał i nic nie było słychać. Wylogowałem się i nie mogłem się zalogować. Pokazywał się błąd: "A firewall may be blocking Spotify. Please update your firewall to allow Spotify. Additionally you could try changing the currently used proxy settings. (Error code: 16)". Jak chcę wejść na jakąkolwiek stronę spotify w internecie to pokazuje mi, że "Ta witryna jest nieosiągalna". Jest tak z główną stroną i stroną support nie zależnie od przeglądarki. Teraz nawet jak włączam spotify to nie pokazuje się okno logowania tylko całe czarne okno. Próbowałem dać dostęp do spotify w każdej sieci w zaporze oraz wyłączałem zaporę, ale nic nie pomagało. Po uruchomieniu diagnostyki windows pokazuje, że wykryło błąd: "Ten komputer jest prawdopodobnie skonfigurowany poprawnie, ale urządzenie lub zasób (support.spotify.com) nie odpowiada".

 

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Wyłącz do testu firewall i zobacz czy jest ok.

antekkaluh
komentarz
komentarz

Wyłączyłem i nic się nie zmieniło

gavron7
komentarz
komentarz

Tracert zrób do serwera

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.