x-kom hosting

Otomoto długo się ładuje i wolno chodzi

Bulix
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie , na każdej przeglądarce otomoto i olx wolno chodzi. Jakieś rady? Windows 10. Inne strony chodzą bajecznie.Próbowałem z Windows Defender wyłączając go i nadal to samo, z inną przeglądarka też to samo, ze zmianą DNS też to samo. Jakieś rady?

 

Anawa
komentarz
komentarz

Na innych przeglądarkach jest tak samo? Chrome? Firefox? Przeglądarka jest zaktualizowana do najnowszej wersji?

Bulix
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Anawa napisał:

Na innych przeglądarkach jest tak samo? Chrome? Firefox? Przeglądarka jest zaktualizowana do najnowszej wersji?

Tak próbowałem na paru i cały czas to samo jest.

Gość
komentarz
komentarz

Naciśnij f12 i zobacz w network co tam zwalnia

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Bulix
komentarz
komentarz
10 godzin temu, gavron7 napisał:

Naciśnij f12 i zobacz w network co tam zwalnia

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
 

Wrzucam zdjęcie bo nie wiem co może zwalniać, nie znam się na tym.

otomoto(1).thumb.png.56315cbe5150e414724cebb47f9ab84a.png

Gość
komentarz
komentarz

Guzik widać z tego twojego screena. Musisz zobaczyć co długo się wgrywa... Na wykresach się nie znasz? Który krótki a który długi?

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Anawa
komentarz
komentarz

Kliknij na czerwony przycisk i podaj, jakie informacje wyświetlają się niżej pod "console".

przycisk(1).png.9d2b1f7f9822c7cf38e6ea28cbd78064.png

Bulix
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Anawa napisał:

Kliknij na czerwony przycisk i podaj, jakie informacje wyświetlają się niżej pod "console".

przycisk(1).png.9d2b1f7f9822c7cf38e6ea28cbd78064.png

Powered by AMP HTML – Version 2010270040000 https://www.otomoto.pl/osobowe/audi/?search[order]=created_at%3Adesc&search[brand_program_id][0]=&search[country]=
VM1860:5 Uncaught ReferenceError: sasmobile is not defined
    at <anonymous>:5:1

4 godziny temu, gavron7 napisał:

Guzik widać z tego twojego screena. Musisz zobaczyć co długo się wgrywa... Na wykresach się nie znasz? Który krótki a który długi?

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
 

Jakieś securepubads.g.doubleclick.net 364ms, to samo znowu 246ms, ireland.apollo.olxcdn.com 225ms i znowu securepubads 198ms, olx.hit.gemius.pl 184ms, creativecdn.com 178ms, tracking.olx-st.com 173ms, ireland.apollo.olxcdn.com 147ms itd.

Anawa
komentarz
komentarz

Możesz zdefiniować, co to znaczy, że strona długo się ładuje i wolno chodzi? Długo to znaczy, ile sekund? W czasie ładowania strony wyświetla się coraz więcej elementów? U mnie otomoto i OLX wolno działały, ale to ze względu na stary laptop, który już niezbyt sobie radził z przetwarzaniem takich stron...

Bulix
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Anawa napisał:

Możesz zdefiniować, co to znaczy, że strona długo się ładuje i wolno chodzi? Długo to znaczy, ile sekund? W czasie ładowania strony wyświetla się coraz więcej elementów? U mnie otomoto i OLX wolno działały, ale to ze względu na stary laptop, który już niezbyt sobie radził z przetwarzaniem takich stron...

A spróbuj u siebie wejść na otomoto > wyszukiwanie zaawansowane i wybierz np. markę i ładuje mi się to z około 10 sekund, wezmę zaś model to kolejne 10 sekund i kolejne wybory to kolejne czekanie :/ Może laptop już za stary dysk hdd, 4gb ram, i5 2.4 ghz

Gość
komentarz
komentarz

Ale przecież "szukanie" odbywa się z bazy po stronie serwera! Może kolego od tego trzeba było zacząć... Przecież to normalne kilka sekund to trwa

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Bulix
komentarz
komentarz
37 minut temu, gavron7 napisał:

Ale przecież "szukanie" odbywa się z bazy po stronie serwera! Może kolego od tego trzeba było zacząć... Przecież to normalne kilka sekund to trwa

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
 

Czyli to wina po stronie otomoto a nie mojej

Anawa
komentarz
komentarz

U mnie zaawansowane wyszukiwanie na OtoMoto ładuje się około 8 sekund... później podstrona z ogłoszeniem kolejne ok. 7 sekund. Jeżeli komputer jest słabszy to wynik będzie jeszcze gorszy (u mnie na starym laptopie bardzo długo te strony się otwierają... :( ). Możesz spróbować zainstalować bloker reklam (np. uBlock Origin) to wtedy reklamy nie będą się wczytywać i szybciej się strona załaduje. Tylko z drugiej strony wtedy dosyć często OLX czy otomoto nie wyświetla się prawidłowo (np. nie działa wyszukiwanie).

Gość
komentarz
komentarz
Czyli to wina po stronie otomoto a nie mojej
To nie jest niczyja wina. To poprostu tak działa. A np Onet nie wkurza Cię że ładuje się w nieskończoność w porównaniu z google? No bez przesady, jedna strona działa tak druga inaczej ze względu np na użyte technologie..

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Bulix
komentarz
komentarz
6 godzin temu, gavron7 napisał:

To nie jest niczyja wina. To poprostu tak działa. A np Onet nie wkurza Cię że ładuje się w nieskończoność w porównaniu z google? No bez przesady, jedna strona działa tak druga inaczej ze względu np na użyte technologie..

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
 

Napisałem do nich może coś wymyślą

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.