x-kom hosting

Internet niedomaga w grach

szatom
utworzono
utworzono

Witam! Mam problem z internetem/dostawcą, w związku z tym że główne przeznaczenie to granie jest to dość uciążliwe. W grach pingi są ok utraty pakietów też nie pokazuje lecz mimo to lag na lagu. Internet jest podłączony na kablu do komputera próbowałem też z pominięciem routera lecz bez poprawy. Dodam że od jakiegoś czasu gdy gram podłączam letefon przez usb i udostępniam internet LTE i problem nie występuje rozgrywka jest bardzo płynna. Dostawca nie potrafi rozwiązać tego problemu i broni się tym że jest to kwestia serwerów gry. Lecz gram w tym samym momencie ze znajomymi na tych samych serwerach i u nich takie problemy nie występują. 

1. PirxNet

2. światłowód

3. brak

4. router Archer c6

5. kabel

6. problem jest zauważalny tylko na komputerze podczas grania (lagi)

7. 

 

asdasdasd.png

asdfsadfasdf.png

Gość
komentarz
komentarz

1. Zrób tracert do serwera gry a nie google

2. zrób to samo czyli pkt 1 z pominięciem routera

3. wstaw tu oba wyniki

 

ps. odpowiadając na Twoje przyszłe pytanie - nie nie wiem jaki jest adres serwera gry

 

szatom
komentarz
komentarz

z routerem.png

bez routera.png

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

1. Jak widzisz za każdym razem łączysz się z innym serwerem

2. Problem jest na trasie ISP -> serwery. Jedyne co możesz próbować zrobić to prosić swojego ISP o zmianę trasy do tych konkretnych serwerów, może się uda. Ewentualnie użyć VPNa który będzie miał dobrą trasę do Ciebie i dobrą do serwera. 

 

 

PROSIĆ a nie wymagać! Pamiętaj, bo to dobra wola ISP żeby zmienili trasę

szatom
komentarz
komentarz

Dla porównania wykonałem jeszcze test na internecie LTE z telefonu. Przypominam że na nim mimo wyższych pingów nie mam takich problemów.

lte.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.