x-kom hosting

Smartfon do 1700 zł

MeFiu.
utworzono
utworzono

Witam, poszukuje tel tak jak w temacie (obecnie mam ASUS Max Pro M2), zależy mi aby wytrzymywał 3 dni przy włączonym wyświetlaczu ok. 4H, będę słuchał dużo muzyki zarówno przez bluetooth jak i na jacku, musi być slot na kartę pamięci, czasami jakieś zdjęcie, gra, mile widziany ekran 120HZ. Moje typy to: POCO X3 NFC oraz Xiaomi Mi 10T Lite 5G (w PLAY'u jest za 1400, nie wiem czy warto do niego dopłacać). Czy może macie jakieś inne propozycje?

KluchaKMWTW
komentarz
komentarz

Mogę CI polecić spokojnie OnePlus Nord 5G 8/128GB Gray Onyx 90H 90 Hz, ekran na prawdę fajny. Telefon wydajny, nic się nie zacina itp. Zdjęcia uważam są na dobrym poziomie ( widziałem lepsze zdjęcia telefonem, ale widziałem też gorsze droższymi markami ;) ). Bateria dosyć wydajna, 4115 mAh, ale mysle ze to kwestia indywidualna. Osobiście uważam, że to najlepszy średniopółkowiec :)

Dżery
komentarz
komentarz

Mi 10 Lite ma zwykły ekran IPS, więc takie meh...

Oneplus, według mnie ma najlepszą nakładkę na androida ze wszystkich producentów. Trochę denerwuje mnie fakt, że oneplus dość mocno przywiązuje standard do akcesoriów, bo żeby ładować telefon z pełną mocą - musisz mieć oryginalną ładowarkę i kabel. Niemniej jednak, warto już brać telefon na amoledzie. Dlatego, celowałbym w Norda.

ŻMIJUU
komentarz
komentarz

Sam używam Galaxy A51 i uważam, że jest spoko

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

@ŻMIJUU Nie polecaj syfu od samsunga który powie bajo jajo po 2 miesiącach i zacznie mulić jak stary ogar 200 pod wiadukt 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.