x-kom hosting

Problem z instalacją pakietu Microsoft Office 2019

kuba19
utworzono
utworzono

Witam

Ostatnio zakupiłem pakiet Office 2019 Home & Student. Mam też na swoim komputerze pakiet Office 2007. Miałem kiedyś także Microsoft 365 i 2016, jednak je odinstalowałem. 

Gdy pobrałem pakiet instalacyjny i go uruchomiłem, to po pewnym czasie wyskoczył błąd 30015-25 (1006). Następnie zamknąłem to okno i wyskoczył błąd 0-2031 (17002). Wyczytałem w internecie, że należy uruchomić ponownie komputer i podczas instalacji nic nie robić. Jednak i to nie pomaga. Mam stałe połączenie internetowe i ponad 150 GB wolnego miejsca na dysku. Na stronie Microsoft nic ciekawego na ten temat nie wyczytałem.

Bardzo proszę o pomoc.

problem.png

problem 1.png

Gawel
komentarz
komentarz

Instalujesz online czy pobierasz pakiet a potem instalka

kuba19
komentarz
komentarz

Najpierw pobrałem ze strony Microsoft i w pobranych miałem pakiet instalacyjny

Gawel
komentarz
komentarz

Rozumiem że pobrałeś cały pakiet ponad 3GB ?

kuba19
komentarz
komentarz

Już się pogubiłem, więc wysyłam zdjęcie z pobranych

problem 2.png

Gawel
komentarz
komentarz

Pobrałeś pakiet instalacyjny, lepiej pobrać cały. Te 150 GB wolnego masz na dysku C:/ ?

kuba19
komentarz
komentarz

tak na dysku C:/

A takie pytanie skąd pobrać cały pakiet instalacyjny, bo ten pobrałem z konta Microsoft w zakładce Usługi i subskrypcje, a następnie kliknąłem zainstaluj Microsoft Office 2019

kuba19
komentarz
komentarz

Niestety po pobraniu tego pliku nadal wyskakuje ten sam błąd. Próbowałem Setup i Setup32 (bo Setup64 nie działa). Zniknął błąd 0-2031 (17002), ale 30015-25 (1006) pozostał.

gavron7
komentarz
komentarz

Ale wypaliłes obraz?

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

kuba19
komentarz
komentarz

Nie. To znaczy, że muszę kupić płytę do napędu CD/DVD?

Jest jakiś inny sposób bez płyty?

 

 

 

gavron7
komentarz
komentarz

Przepraszam bardzo to JAK uruchomiłeś to?

Jak wyżej kolega napisał albo wypalasz albo emulator odpalasz!

mstr
komentarz
komentarz
7 godzin temu, gavron7 napisał:

Przepraszam bardzo to JAK uruchomiłeś to?

w win10 można otwierać pliki iso i są oznaczane jako "urządzenie dvd" w dyskach komputera.

gavron7
komentarz
komentarz
w win10 można otwierać pliki iso i są oznaczane jako "urządzenie dvd" w dyskach komputera.
Nie wiem jak działaja windowsy bo to bardzo bardzo bardzo kijowy i mało intuicyjny i dziwny system, ale on "otwiera" czy montuje te pliki ? Bo to zupełnie różne rzeczy są...

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.