x-kom hosting

Klawiatura działa podczas włączania komputera, a następnie wyłącza się.

MrN3ON
utworzono
utworzono

Cześć :d
Niedawno zakupiłem klawiaturę "KRUX Atax RGB". Klawiatura w pracy działa dobrze, jednak mam jeden problem. Mianowicie Podczas startu systemu klawiatura działa (włącza się podświetlenie RGB), lecz po chwili wyłącza się. Dodam, że kiedy odłączę i podłączę kabel USB klawiatury - zaczyna ona poprawnie działać. Kiedy włączam komputer po uśpieniu klawiatura również odłącza się i muszę powtórzyć "operację". Czy można coś z tym zrobić? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

  • 3 tygodnie później...

ahaed
komentarz
komentarz

Oddawaj.

Bierz kasę, dołóż 100pln i kup coś pewnego ;) .

Nie jesteś pierwszy, który ma z tą klawirą problem. Oddawaj ją najszybciej jak możesz.

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

W cenie tego kruxa może kupić dobrą membrane 

W miarę dobre mechaniki zaczynają się od +-180zł

Jak autor nie zwrócił tego to lipa 

  • 4 tygodnie później...
Gallaxus
komentarz
komentarz

Miałem podobny problem napisałem do Kruxa otrzymałem od nich aktualizację sterownika jak poniżej u mnie pomogło problem znikł :)image.thumb.png.b3409de4106b6c0a4567193c852ce501.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.