x-kom hosting

Automatyczne Zwijanie / Rozwijanie tekstu w .PDF

enklava88PL
utworzono
utworzono
Cześć.

Jestem na etapie przygotowywania pewnego dokumentu.

Dokument ma trafić do odbiorcy końcowego w formacie .pdf

Dokument będzie jednostronny.

Oprócz krótkiej treści ma się on składać z kilku haseł o charakterze marketingowym.

Chciałbym, aby po najechaniu kursorem na ów hasło, rozwijał się dodatkowy tekst.

Np coś w stylu "Zaufali nam..." i po najechaniu kursorem "... takie firmy jak X, Y, Z".

Nie posiadam Adobe w wersji PRO. Szukam raczej darmowego programu lub edytora online.

Druga opcja - trochę mniej estetyczna wg mnie - pod hasłem chciałbym umieścić tekst na zasadzie hiperłączą / przycisku. Oczywiście mniejsza czcionka w kolorze niebieskim w prawym dolnym rogu akapitu, np. "Zwiń/Rozwiń tekst". Chyba było to dość popularne na stronach internetowych dobrą dekadę temu.
Tudzież obecnie WhatsApp ma taką opcję: jeśli wyślemy do kogoś za długi tekst to jest on obcinany i na samym końcu pojawia sie łącze: "Rozwiń tekst".

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

Pozdrawiam,
MK
  •  

gavron7
komentarz
komentarz

Do wszystkich prac na obojętnie tak naprawdę jakich plikach polecam dysk Google no właściwie pluginy do niego

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Gwarantuję ci że cokolwiek będziesz chciał to tam się da

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

enklava88PL
komentarz
komentarz

A mógłbyś nieco rozwinąć temat ? Pluginy do google drive ? Chyba jeszcze o tym nie słyszałem.

 

gavron7
komentarz
komentarz

Jak masz jakikolwiek plik na dysku google, to klinij w niego prawy klawisz i otwórz w ... 

 

osobiście używam kilkanastu do różnych typów plików. Wszystkie działają w chmurach :)

 

 

Jak masz jakikolwiek plik na dysku google, to klinij w niego prawy klawisz i otwórz w ... 

 

osobiście używam kilkanastu do różnych typów plików. Wszystkie działają w chmurach :)

 

 

ps. Do PDFów osobiście używam m.in. 

PDF EDITOR

PDF MERGY

DocHUB - Sign and Edit

Sejda PDF

 

Ale czy Te konkretnie spełnią Twoje oczekiwania tego nie wiem...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.