x-kom hosting

Video-TV-Modulator.

rammollo
utworzono
utworzono

Witam wszystkich.

Siedze w domku zabralo mi sie na przejrzenie szafy i patrze a tu kumpe ktory mial dostep do kompa przez ostatnie 2 miesiace zostawil mi takie cudo (wyjechal wiec mozna by skorzystac sobie pomyslalem - jak wróci oddam ;P) mianowicie patrze a tu takie urządzonko

B196960A.jpg

Modulator wideo TV,

włączany w linię antenową

Wszystko pięknie i na temat tylko z czym to sie je jakie maja byc ustawienia jakie oprogramowanie. Zdaje sie ze kabel do anteny tez posiadam i kabel do audio in/out w kompie tez jest. Teraz tak do czego dokładnie służy to urządzenie bo z łacznoscia to za wiele nie mam wspolnego.

Fafu
komentarz
komentarz

Mi się wydaje, że to nie do kompa :P Chyba ma takie działanie:

Podłączasz antenę do tego czegoś, a z wyjść video i audio idzie telewizja ? Ma to coś jeszcze jakieś wtyczki? czy wszystko widać na zdjęciu? Może są jakieś pokrętła czy coś takiego które ustawiają program ? Nie wiem :P

rammollo
komentarz
komentarz

napewno do kompa :)

Z tego co wiem i sam sie rozejrzałem, słuzy to przesylaniu obrazu z komputera na telewizor, plus odbieraniu sygnału z anteny i na odbiór w kompie. (in/out) :arrow: karta graficzna

jak tego uzywac i co z tym poczynic. Ktos wie?!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.