x-kom hosting

Samsung S5610 - wyzerowany IMEI i brak kontaktów

kamiss
utworzono
utworzono

Witam,

Mam taki problem. Posiadam telefon Samsung S5610, który był kupiony w sieci Orange i ma nałożoną blokadę simlock. Przeniosłem numer do sieci Play, ale po włożeniu karty sim z Play na ekranie pojawia się owa blokada. Znalazłem w internecie pewien kod za pomocą, którego da się zdjąć tą blokadę. Jest to kod #*7337* , po wpisaniu tego kodu telefon uruchomił się ponownie, poproszono mnie o ustawienia daty i godziny. Myślę wszystko ok. Spróbowałem zadzwonić do kogoś i ktoś do mnie - bez problemu. Ale pojawiły się dwa problemy. Przy sprawdzeniu nr. IMEI kodem *#06#, pojawia się ciąg zer : "00000000000/0", gdzie wcześniej po wpisaniu tego kodu pojawiał się normalny nr. IMEI ten sam który jest nadrukowany pod baterią. I druga sprawa zniknęły mi dotychczasowe wiadomości sms oraz kontakty. Nie pamiętam, ale były one chyba zapisane w pamięci wewnętrznej telefonu (nie na karcie SIM operatora). Teraz mam takie pytanie, czy da się przywrócić chociaż kontakty i ten prawidłowy nr IMEI telefonu?

Proszę o odpowiedź.

Niebieska
komentarz
komentarz

Sama się z 12 lat temu na to nadziałam, niestety sama tego nie naprawisz, musisz iść do serwisu by Ci wrócił numer IMEI. Kontakty i smsy najprawdopodobniej przepadły na zawsze.

kamiss
komentarz
komentarz

Czyli jak w serwisie przywróci mi oryginalny nr. IMEI, to wróci blokada simlock i będzie musiał ją jeszcze zdjąć?

Niebieska
komentarz
komentarz

Nie, blokada SIM-Lock już nie wróci, została zdjęta na amen. Dzięki numerowi IMEI twój telefon będzie mógł znów podłączyć się do sieci i dzwonić, smsować itd. Bo na razie przez zerowe IMEI nie może się podłączyć pod sieć. 

Gawel
komentarz
komentarz

Konta Google nie masz ? Wtedy sam powinien przywrócić kontakty

Niebieska
komentarz
komentarz

Na razie po użyciu tego kodu wyzerowała sobie IMEI i telefon nie chce się z niczym łączyć ;) 

Gość
komentarz
komentarz
Konta Google nie masz ? Wtedy sam powinien przywrócić kontakty
Zakładając że tam kontakty trafiły...

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.