x-kom hosting

Konfiguracja Sieci Domowej

ziom890
utworzono
utworzono

Witam czy ktoś podpowie jk zrobić połączenie między dwoma komputerami aby można grać w sieci lokalnej gra to bitwa o śródziemie 2  działa po połączeniu dwóch komputerów przez hamachi jednak chciałbym zagrać nie wykorzystując do tego internetu ze względu na wysokie pingi mam internet satelitarny i po  chwili gra traci synchronizację. Zależy mi aby komputery widziały się bez hamachi na chwilę obecną jest to pc z windows 10 połączony przez skrętkę z routerem oraz lapek połączony z tym samym routerem przez wifi obydwa mają dostęp do internetu ale nie widzą się między sobą co zrobić żeby komunikowały się ze sobą?

Gość
komentarz
komentarz

Jeśli są w obrębie tego samego routera to się widza. Co najwyżej jest izolacja klientów wifi włączona w routerze. A na jakiej podstawie twierdzisz że się nie widzą?
Z jednego puść ping na drugi i na odwrót i podaj wyniki

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.