x-kom hosting

klawiatura i mysz ergonomiczna

WojciechB
utworzono
utworzono

Dzień dobry.
Chciałbym zakupić nową klawiaturę i mysz ergonomiczną. Zastanawiałem się nad takim zestawem: https://www.x-kom.pl/p/242790-zestaw-klawiatura-i-mysz-microsoft-sculpt-ergonomic-desktop.html
Jest to dobry pomysł czy są na rynku lepsze produkty? Nie ukrywam, że najchętniej bym kupił jakąś z podświetleniem (jakimkolwiek, niekoniecznie interesuje mnie świecenie się klawiatury w 42342354532324 kolorach)
Chciałbym się zmieścić w 500-600 zł dlatego raczej zestaw typu Logitech K860 + Logitech MX Vertical nie wchodzi w grę.

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Jak ci na czymś takim wygodnie to bierz choć osobiscie bym tyle kasy za to nie dał

Choć moim zdaniem  lepszym wyborem będzie klawiatura Logitech G413 Silver Tactile a myszka np Trust Verro Ergonomic 

WojciechB
komentarz
komentarz

Zwykłą klawiaturę już mam, konkretnie Logitecha G513 i co jakiś czas po jakiejś dłuższej sesji programowania występują u mnie objawy zespołu cieśni nadgarstka i stąd zainteresowanie tego typu klawiaturami i myszkami. Dzięki za tego Trusta, wydaje się zdecydowanie lepszą opcją niż ta mysz w podlinkowanym zestawie.

Niebieska
komentarz
komentarz

Ja używam myszki Trust Verto, przewodową i powiem Ci, że mnie od tej pory w ogóle nadgarstek i ręka nie boli.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.