x-kom hosting

Problem z kartą pamięci w telefonie

JarexYT
utworzono
utworzono

W moim smartfonie jest 8 GB miejsca w pamięci wewnętrznej z czego 7,33 GB jest wykorzystane przez moje pliki. Włożyłem do telefonu kartę pamięci, która ma 29 GB, ale karta nie działa, bo mam napisane że aby zainstalować aplikację potrzebuję jeszcze 1 lub 2 GB.

Co mam zrobi, by móc zainstalowac co chciałem i by karta pamięci działała?

Przesyłam 2 screeny.

Screenshot_2021-02-13-21-08-26.png

Screenshot_2021-02-13-21-08-30.png

Youki
komentarz
komentarz

System pytał czy ustawić kartę jako domyślną pamięć?

Poza tym nie wszystkie aplikacje na Androidzie można zainstalować na karcie, niektóre można jedynie po instalacji przenieść na zewnętrzny nośnik. 

tomithetravellinggeek
komentarz
komentarz

Spróbuj przenieść wszystkie aplikacje na kartę pamięci, a na dodatek usunąć wszystkie zbędne pliki cache aplikacji.
Youki dobrze mówi o tym, że części aplikacji nie da się zainstalować na karcie, często też potrzebujesz mieć na stałe kilka plików na pamięci wewnętrznej i to może uniemożliwić instalacje nowych aplikacji i aktualizacji.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.