x-kom hosting

klawiatura krux rgb pro metaliczny dzwiek

acb12345
utworzono
utworzono

witam wczoraj kupilem klawiature krux rgb pro BROWN i na niektorych guzikach strasznie slychac metaliczny dzwiek po kliknieciu np po C i spacji strasznie to irytuje czy z taka wada mozna oddac na gwarancje?

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

jeżeli ci to przeszkadza to zwróć ją do sklepu i nie baw się w gwarancje 

acb12345
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Twój_pomocnik napisał:

jeżeli ci to przeszkadza to zwróć ją do sklepu i nie baw się w gwarancje 

Moge tak zrobic jak zamówiłem ją z internetu dokładnie do rtv euro agd, proszę o zwrot i tyle tak? Czyli w takim razie jaka polecasz mi klawiaturę mechaniczna do 160 zł :)

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Masz 14dni na zwrot bez podawania przyczyny. Do 160zł z mechanicznych są same kruxy, możesz te zwrócić i zamówić nową i zobaczyć czy będzie to samo choć na twoim miejscu albo bym dołożył do lanparty2/gk630 albo kupił dobrą membranke np A4Tech Bloody B3370R polecam te membrane z całego serduszka 

acb12345
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Twój_pomocnik napisał:

Masz 14dni na zwrot bez podawania przyczyny. Do 160zł z mechanicznych są same kruxy, możesz te zwrócić i zamówić nową i zobaczyć czy będzie to samo choć na twoim miejscu albo bym dołożył do lanparty2/gk630 albo kupił dobrą membranke np A4Tech Bloody B3370R polecam te membrane z całego serduszka 

chciałbym jakąś mechaniczną z pełnym antyghostingiem, oddam ją i spróbuję zamówić nową bo nie powiem bardzo mi sie spodobała + potrzebuje klawiatury z TKL bo mam mało miejsca na biurku :) 

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

to tak zrób i daj znać czy wszystko git :)

acb12345
komentarz
komentarz
Teraz, Twój_pomocnik napisał:

to tak zrób i daj znać czy wszystko git :)

Czy mogę w takim razie iść do sklepu i oddać ją bez podania przyczyny, była ona zamawiana przez internet z odbiorem w sklepie czy musze bawić się w jakieś oddawanie przez internet?

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

możesz oddać w sklepie 

acb12345
komentarz
komentarz
4 godziny temu, Twój_pomocnik napisał:

możesz oddać w sklepie 

Klawiatura oddana bez jakiś większych ekscesów, na stanie w sklepie nie mieli patrzyłem w media to samo zamawiać w media  z odbiorem i sprawdzić czy dalej będzie ten metaliczny dźwięk czy się już dać sobie spokój i się w to nie pchać dodam ze to była moja pierwsza klawiatura mechaniczna i trochę jestem zawiedziony tym metalicznym dźwiękiem.

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

To tani mechanik cudowny on nie jest, Lepiej w tej cenie kupić moim zdaniem dobrą membranową klawiature albo dołożyć do lanpart2 albo gk630

acb12345
komentarz
komentarz (edytowane)
6 minut temu, Twój_pomocnik napisał:

To tani mechanik cudowny on nie jest, Lepiej w tej cenie kupić moim zdaniem dobrą membranową klawiature albo dołożyć do lanpart2 albo gk630

Najwyżej poczekam na jakaś promocje na gk630 nie bede się pchał się juz w takie dziadostwa dzięki za pomoc.

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.