x-kom hosting

co byście wzielii... ? i dlaczego. .?

darek029
utworzono
utworzono

"nokia 6300" czy "se k800i" co byście wzięli ? i dlaczego ? :)

Gość
komentarz
komentarz

SE K800i - lepszy aparat, dobra jakość muzyki, kilka fajnych funkcji, ale kamera to tragedia.

Kosmoj
komentarz
komentarz

dla mnie nie liczy sie bajer, lecz wytrzymalosc, prostota obslugi ....NOKIA...;P

Sonego mialem przez 2 dni oddalem mamie, to samo z motorola i siemens.

Dla mnie tylko i wylacznie nokia sie liczy

PS. ale jak patrzysz na parametry, to SE chyba bedzie ciut lepszy.

Ghost991
komentarz
komentarz

Telefon który ma służyć do dzwonienia i sms - Nokia 6300

Bajery szmery i te inne - K800i

Wybór należy do Ciebie.

Ja posiadam k800i i nie mogę narzekać po zmianie sterowników kamera nie jest taka zła. Nagrywane filmy mają więcej FPS-ów. Pozdro, Ghost

suar
komentarz
komentarz

SE K800i - aparat 3,2 mpx, niezły dźwięk, dobra bateria, która trzyma dosyć długo

NOKIA 6300 - aparat 2,0 mpx (trochę słabszy niż w SE), bardzo ładny design, wyświetlacz 16mln kolorów :D (hmmmm)

Wybrałbym K800i głównie ze względu na aparat, który robi naprawdę świetne zdjęcia (troszkę gorzej jest z jakością video)

Gość
komentarz
komentarz

Wybrałbym k800i - Nokię ma matka - nie polecam.

  • 3 tygodnie później...
bingo
komentarz
komentarz

Ja wybrałbym Nokię - łatwa w obsłudze; "duże" literki na wyświetlaczu ma; nie posiada jakiś zbędnych bajerów...

SE - też nie jest zły, ale ja jestem za nokią, ponieważ jestem bardziej przyzwyczajony do jej obsługi ;)

marian350z
komentarz
komentarz

Ja brałbym Nokie. Ma nieco gorsze funkcje, ale nie ma dżojstika. Ma też wyświetlacz duży, kolorów dużo, a k800 ma aparat lepszy, ale filmy nagrywa do d..y. Więc jak już powiedziałem, ja brałbym Nokie.

Gość
komentarz
komentarz

I co z tego że ma joystick? własnie z joyem jest lepiej, bardziej intuicyjnie, a z tym psuciem sie to jakaś fama, mam D750i i wszystko chodzi jak należy... 3 kumli ma K750i i też ok.

Więc brałbym Sonego - lepszy aparat i lepszy dźwięk ;)

Saper
komentarz
komentarz

I co z tego że ma joystick? własnie z joyem jest lepiej, bardziej intuicyjnie, a z tym psuciem sie to jakaś fama
Coś z tym jest jednak ;) . Np. w modelu k510i (którego jestem posiadaczem [mam nadzieję, że nie długo]) bardzo często po pewnym czasie użytkowania joystick nie odpowiada na przyciśnięcie w lewo.
Gość
komentarz
komentarz

Jak nie czyścita i nie dbata, to macie za swoje!

Raz w miesiącu zdjąć obudowę, i przetrzeć alkoholem (joystick) i chodzi jak marzenie.

Gość
komentarz
komentarz

Pozatym k3xx/5xx to sa telefony low-end'owe raczej, a D/K750i to jednak kiedyś były hihg-end'y. K800i to tez raczej wyższa półka i psuć się nie powinien.

zeniTh
komentarz
komentarz

miałem k800i prawie przez rok ! i nic się nie psuło, joy ani razu mi się nie zaciął, ani nie odmówił posłuszeństwa ... wogóle z SE nie miałem żadnych problemów ...

lecz mi się już poprostu najnormalniej w świecie znudził i zmieniłem na NOKIE 2630 xD ponieważ już nie potrzebuję super bajeranckiego telefonu - a kasa mi się przydała xD

a co do wyboru telefonu to już twoja wola, ale ja bym się skusił na k800i ( ja jak kupowałem k800i to wybierałem między nim, 6300 a 6288 )

sobol
komentarz
komentarz

witam osobiście wziął bym nokie ponieważ w swoim żywocie posiadałem 4 telefony z pod marki se nie mam z nimi miłych wrażeń. Nokia wiadomo to nokia sam posiadam ( nie tę co w temacie) i to nie moja pierwsza nokia i sobie chwalę z żadną niemiałem większych problemów nie co z SE pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
bartek86
komentarz
komentarz

ja polecam SE K800i dobry ma aparat i funkcje jak chcesz mieć telefon do zdjęć to bierz tego SE ale jak do muzy to zastanów się może nad jakimś SE z serii W aparaty też mają wpożo

grubys
komentarz
komentarz

Z obydwoma mam do czynienia na co dzień i powiem ci że ciężki wybór, jeden i drugi są bardzo dobre, funkcjonalne i mają bdb baterie.

Nokia trochę mniej podoba mi się z wyglądu ale za to K800 jest troszkę gruby.

Także wybierz tego który ci się bardziej podoba bo funkcjonalnie to są obydwa dobrze wyposażone, ja osobiście jednak wziąłbym K800

pozdro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.