x-kom hosting

Smartfon do 2500

szymon7623
utworzono
utworzono (edytowane)

Planuję kupić smartfon tak do 2500 zł no max 2800 zł, ale tyle tego jest, że nie wiem co wybrać obecnie posiadam LG V30 i jestem bardzo z niego zadowolony, ale trzeba coś zmienić.

 

Na co zwracam uwagę przy zakupie:

dobry aparat chodzi mi o jakość zdjęć

głośniki też muszą dobrze brzmieć

musi być szybki nie może się zacinać.

no i wsparcie od Google chodzi mi o sklep Play, żeby nie było problemów z aplikacją   

Tak jak wspomniałem wcześniej posiadam lg V30 i jestem bardzo z niego zadowolony i chciałem kupić kolejnego z serii V LG V60 i myślę, że poświęciłbym się  wydał trochę kasy na niego, ale niestety nie mogę znaleźć nigdzie tego telefonu.

tomithetravellinggeek
komentarz
komentarz

Też mam podobny dylemat z przejściem z wysłużonego G6. Przez ostatnie premiery i ceny, myślę, że dobrym wyborem jest nadal mi10t pro, a z nowości s21. Pośrodku jest s20 5g fe.
Na Xiaomi przemawia dobra cena, chociaż jest najtańszy to wydajność jak s20.
S21 (teraz jest kilka promocji z nim więc może uda się dodatkowo zbić ceny?, vouchery na łącznie zakup 500 pln trochę umila jeżeli planujemy coś dalej dokupić) to już nowy procesor i dodatkowe lata wsparcia z aktualizacjami, exynos lekko odstrasza, ale obecne testy w sieci nie są aż tak straszne jak w poprzednich generacjach jestem też fanem tego jak wyglądają zdjęcia na samsungach. LG jednak jest trochę niedopracowane pod tym względem i raczej nie będzie to w 100% poprawione z V60.
Idealnie wydaje się brać s20 5g fe ze snapdragonem.
https://www.x-kom.pl/comparison/595586,619071,590626

 

szymon7623
komentarz
komentarz

Dzięki ale już kupiłem lg v60 z dual screen za 2900zł myślę że zda egzamin.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.