x-kom hosting

White screen w telefonie

Geowsky
utworzono
utworzono

Otóż powiem po krótce jak to się stało, otóż raz postanowiłem poprzeglądać instagrama i nie chcą kliknąłem w jakieś story w komentarzach i ekran zaczął świrować. Postanowiłem zresetować telefon ale efekt bieli pozostał i przy uruchomieniu telefonu ledwo co jest widoczne (jak wgl) .

zdj poniżej jak to wygląda.

Wiecie co jest może przyczyną lub jak to naprawić.

Pozdrawiam. 

147516373_3938267182890182_5870869107182665155_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=58c789&_nc_ohc=SI4gVs4IC0MAX8fcGir&_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna&tp=7&oh=7dac41befbb547094fded9c93c961e2a&oe=60221267

eryk93
komentarz
komentarz

Mnie to wygląda na walnięty wyświetlacz, dotyk widać popękany, to była kwestia czasu

Niebieska
komentarz
komentarz

Telefon Ci wcześniej spadł?

Gość
komentarz
komentarz

Jak nic wyświetlacz

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Geowsky
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, eryk93 napisał:

Mnie to wygląda na walnięty wyświetlacz, dotyk widać popękany, to była kwestia czasu

Tylko to było dziwne że idealnie jak obejrzałem tamte story to telefon zaczął świrować (przy okazji latarka zaczęła się włączać i wyłączać) i wyglądało mi to na jakiegoś wirusa

@Niebieska nie wiem dokładnie ponieważ to był telefon mojej mamy (był to zastępczy)

Niebieska
komentarz
komentarz

Masz możliwość wyjęcia w nim baterii?

eryk93
komentarz
komentarz

Przypadek losowy, potłuczony ekran, to i w którymś momencie wyświetlacz przestał działać jak należy, podepnij go pod pc i zgraj najważniejsze dane, zdjęcia, kontakty etc.

Jaki to model?

 

Geowsky
komentarz
komentarz

@Niebieskano musiałbym go wyważyć bo w tym modelu (Huawei p9 lite) nie jest takie łatwe zdjęcie tylnego panelu  

@eryk93 Huawei p9 lite, własnie próbowałem zgrać wszystko ale uruchamia się aplikacja huawei suite i prosi aby na telefonie potwierdzić połączenie ale przez ten wyświetlacz nie mam jak tego zrobić bo nic nie widać.

eryk93
komentarz
komentarz

To jest model z 2017?

Mam tel model ale z tułu trzeba zgrzewać by klej puścił i dopiero wtedy można otworzyć, inny model p9 zaś ma pokrywkę na klipsy

Geowsky
komentarz
komentarz

tak mi się wydaję bo moja mama dostała go w styczniu 2017 

 

eryk93
komentarz
komentarz

Jeśli możesz pokaż tyl telefonu, będzie łatwiej określić czy jest sens grzebać się do baterii

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.