x-kom hosting

Słuchawki świecą po wyłączeniu komputera

Viroz
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć, 

 

Tydzień temu złożyłem komputer(i działa między innymi dzięki waszej pomocy :) ) i od tygodnia męczy mnie problem, a konkretnie, po wyłączeniu komputera słuchawki nadal się świecą. Za to, co dziwne problem ten nie występuje w przypadku myszki i klawiatury, które także są podświetlane. 

 

Jest to problem raczej natury estetycznej, ale jak narazie radzę sobie z nim wyłączając zasilacz, kiedy nie korzystam z PC, tylko że jest to raczej rozwiązanie na krótką metę. 

 

Niżej sprzęt, który moim zdaniem może mieć wpływ na ten problem:

  • słuchawki: Genesis Radon (nie pamiętam dokładnego modelu, postaram się poszukać pudełka jutro)

  • zasilacz: XPG CORE REACTOR 650W

  • MOBO: Gigabyte z490 Gaming X

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

psst jeżeli możesz to zwróć te chińskie gó.... słuchawki  bo w tych pieniądzach już coś lepszego kupisz 

Googlacz
komentarz
komentarz

Poszukaj w biosie opcji ErP lub ErP Ready i ją włącz. 

Viroz
komentarz
komentarz (edytowane)
22 godziny temu, Twój_pomocnik napisał:

psst jeżeli możesz to zwróć te chińskie gó.... słuchawki  bo w tych pieniądzach już coś lepszego kupisz 

Niestety, ale w tym momencie już nie mogę, mam te słuchawki już od ponad dwóch lat, a gwarancja jest właśnie na dwa lata :/, ale następne słuchawki, jakie będę kupował na pewno nie będą z tej firmy. Miałem klawiaturę od Genesisa(rhod 420 RGB), w pewnym momencie, tak o, bez przyczyny przestały działać niektóre klawisze, m.in. 1,2,3,4,5, j, k, l i kilka innych. Po zwrocie na gwarancję, w zamian dostałem klawiaturę rhod 400 RGB, która moim zdaniem jest gorsza i głośniejsza :c

 

 

 

 

20 godzin temu, Googlacz napisał:

Poszukaj w biosie opcji ErP lub ErP Ready i ją włącz. 

Dzięki za pomoc ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.