x-kom hosting

primcam - problem z instalacją.

joksik
utworzono
utworzono

witam, mam problem z instalacją programu primcam. z tego co mi wiadomo wersje da się zainstalować na win 10 32-bitowy. ja posiadam 64 i na tą chwile nie jestem wstanie tego zmienić. Czy da się to jakoś zainstalować mimo to?  

Gawel
komentarz
komentarz

Próbowałeś w trybie zgodności instalować ?

gavron7
komentarz
komentarz

Wydaje mi się że nie ma trybu zgodności 64bity 32bity bo to są dwie zupelnie różne architektury.
Wg mnie pozostaje Ci wirtualka jedynie.

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Gawel
komentarz
komentarz

Ja zrozumiałem że facet ma program 32 bity a system x64, dlatego poleciłem zgodność programów. To chyba logiczne

gavron7
komentarz
komentarz

No tak, ale przecież nie odpalisz 32bitowego na 64 systemie bo to są 2 różne architektury

anioł2009
komentarz
komentarz

W windows 10 na dysku C są foldery  "program files" i "program files x86" jeśli mamy program 32 bitowy a system 64bitowy to instalujemy go w program files x86 i powinien ruszyć :)

gavron7
komentarz
komentarz

No ok, spoko tylko sterowników 32bitowych z tego co wiem nie zainstaluje już żaden W10 ani inny :P A przypuszczam że ten program ma jakieś tego typu stery

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.