x-kom hosting

Myszka +/- 120 zł

Jasky97321
utworzono
utworzono

Witam szukam myszki +/- 120 zł. Niżej informacje.

§  Budżet: +/- 120 zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: Modecom M4

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: Za bardzo się nie interesowałem, raczej nie takie wolne, ale i nie super szybkie

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:  6 - 8 cm

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): CS:GO, TF2, PayDay 2, Minecraft

§  Ile przycisków używasz w myszce: 2 na górze, nie mam nic przeciwko bocznym jeśli nie będą ustawione tak, że przez przypadek mogę je wcisnąć

§  Chwyt: Coś między palm grip, a claw grip, lekko podniesione palce

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 12,5 - 13 cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Mała, ma swoje lata

§  Długość całej dłoni: 18 cm

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Nie zależy mi na dyskotece, przyciski 2 z boku mogą być + do zmiany DPI na środku, niezbyt ciężka, wytrzymały

Bartoszz
komentarz
komentarz

@Jasky97321 Ja osobiście polecam myszkę Corsair Harpoon. Myszka przewodowa, z sensorem optycznym i lekkim podświetleniem w cenie osylującej +/- 100zł.

 

Smolasty
komentarz
komentarz

Zerknij sobie na tego logitecha G102 - bardzo klasyczna mysza z fajnym sensorem i subtelnym podświetleniem.

https://www.x-kom.pl/p/574603-myszka-przewodowa-logitech-g102-lightsync-czarna.html

Ewentualnie jeśli chciałbyś spróbować, modnych ostatnio myszy ultralekkich to modecom wypuścił w tym budżecie swoją propozycję
https://www.x-kom.pl/p/567200-myszka-przewodowa-modecom-volcano-shinobi-3327.html

  • Dobra wypowiedź 1
Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Dobrą myszką jest tez razer basilisk ale za nie więcej jak 100zl

 

Jasky97321
komentarz
komentarz

@Smolasty Miałem ją na oko, schludna.

Grzechu69
komentarz
komentarz

W tej półce cenowej Redragon daje radę. Miałem do czynienia ze Storm. Ma dużą rozdzielczość, są dodatkowe przyciski, ale mnie przynajmniej nie przeszkadzały

 

https://www.x-kom.pl/p/607675-myszka-przewodowa-redragon-storm.html

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Grzechu69 napisał:

W tej półce cenowej Redragon daje radę. Miałem do czynienia ze Storm. Ma dużą rozdzielczość, są dodatkowe przyciski, ale mnie przynajmniej nie przeszkadzały

 

https://www.x-kom.pl/p/607675-myszka-przewodowa-redragon-storm.html

Lepszym wyborem jest g102

ŻMIJUU
komentarz
komentarz

Stelseries Rival 3. IDEAŁ :D JEST NAPRAWDĘ WYŚMIENITA

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

@ŻMIJUU on szuka myszki do 120zl a nie 160

ŻMIJUU
komentarz
komentarz

@Twój_pomocnik ok ale jest kozacka. Jeśli zdecydowałby się na 40 zł dodatkowo to ma naprawdę kozacką mychę

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

@ŻMIJUU ta myszka to nic specjalnego, przereklamowane steelshit i nic więcej

modny96
komentarz
komentarz

@Jasky97321 Corsair Harpoon Pro - 12 tyś DPI, ma ona 6 przycisków z podświetlonym logo :D fajna i solidnie wykonana

merth
komentarz
komentarz

Od 5 lat używam Steelseries rival 100 i mogę ją polecić. Obecnie w x-komie można kupić za 129 zł

Jasky97321
komentarz
komentarz

Za dużo negatywnych ocen o SS słyszałem i raczej odmówię. Corsairy wydawały mi się fajne, ale niepokoją mnie te "dziurki". Logitech polecana marka, sprawdzę jeśli w sklepach będzie można przymierzyć.

 

  • Dobra wypowiedź 1
Jasky97321
komentarz
komentarz (edytowane)

Wybierałbym między Corsair Harpoon, a Logitech G102. Tylko niepokoi mnie, że Corsair ma taką "dolinę" chodzi o wklęśnięty kształt i czy to jest wygodne? Logitech jego budowa jest taka "spłaszczona", nie będzie wylatywać z ręki?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.