x-kom hosting

Problem z połączeniem Pc z Wi-Fi

TheDall
utworzono
utworzono

Cześć, mam problem jak w temacie. Sieć działa poprawnie na innych urządzeniach, a komputer łączy się poprawnie z każdą inną siecią niż z tą na której mi zależy. Mam kartę sieciową TP-link archer t6e z najnowszymi sterownikami, próbowałem kilku patentów z internetu ale dalej nic. Komputer widzi ta sieć, po wpisaniu hasła przez chwilę mieli a potem wyskakuje komunikat "nie można się połączyć z tą siecią". 

Gdzie może być problem? 

Gość
komentarz
komentarz
Cześć, mam problem jak w temacie. Sieć działa poprawnie na innych urządzeniach, a komputer łączy się poprawnie z każdą inną siecią niż z tą na której mi zależy. Mam kartę sieciową TP-link archer t6e z najnowszymi sterownikami, próbowałem kilku patentów z internetu ale dalej nic. Komputer widzi ta sieć, po wpisaniu hasła przez chwilę mieli a potem wyskakuje komunikat "nie można się połączyć z tą siecią". 
Gdzie może być problem? 
Standard sieci nieobsługiwany przez kartę albo kodowanie.

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

TheDall
komentarz
komentarz

Standard raczej obsługiwany bo to porządna karta na PCI i z tego co wiem to działa na wszystkich standardach, a o co może chodzić z tym kodowaniem? 

Gość
komentarz
komentarz

Ta, obsługiwany... 

1. Zaloguj się na router

2. ustaw go w tryb pracy B/G/N na 2.4GHz, a na 5GHz A/N/AC.

3. sprawdź

4. nie pomoże - przestaw dodatkowo szyfrowanie na BRAK

5. sprawdź

któraś z opcji pomoże i daj znać która

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.