x-kom hosting

Tablet graficzny do dokumentów

Kardzio
utworzono
utworzono

Rozglądam się za możliwością pisania ręcznie, tylko żeby to trafiało do komputera. Szukałem i nie znalazłem żadnego tabletu do obróbki dokumentów. Chcę na nim robić notatki, które będę miał zapisane na komputerze a potem ew. przerzucać na telefon czy coś. Będę używać go sporadycznie, więc nie widzi mi się płacić za niego powyżej 500zł. Jedyne co znalazłem z takich tańszych rzeczy, które ludzie polecają to Huion. Jest ktoś może obeznany w temacie i coś polecić?

gavron7
komentarz
komentarz

Nie wiem o jakie urządzenie Ci chodzi ale może lepiej na zwykłym tablecie soft sobie zainstalować ? Na pewno będzie taniej

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Kardzio
komentarz
komentarz
35 minut temu, gavron7 napisał:

Nie wiem o jakie urządzenie Ci chodzi ale może lepiej na zwykłym tablecie soft sobie zainstalować ? Na pewno będzie taniej

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
 

Chce uzyskać taki efekt:

Piszę na tablecie, a notatki zostają na komputerze. potem ewentualnie rzucam na dysk Googla i mam je wszędzie. W moim przypadku zwykły tablet (chyba) się nie sprawdzi

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.