x-kom hosting

Drukarka wielofunkcyjna Do +/- 300zł

DSierpien
utworzono
utworzono

Witam poszukuje drukarki, skanera do użytku domowego.

Możecie coś polecić ? ponieważ nie wiem na co patrzeć oprócz ceny tuszy oraz łącza.

Pozdrawiam

Smolasty
komentarz
komentarz

Jeśli drukujesz regularnie, to wybrałbym coś na tzw. dolewki. Użytkowanie wychodzi najtaniej w tym przypadku. Ja sam korzystam na co dzień ze sprzętu Brothera. Wcześniej przerobiłem canonna i HP, ale brother jest ze mną zdecydowanie najdłużej bez żadnej awarii. W tym modelu za 40zł można wydrukować około 6000 tysięcy stron, więc można powiedzieć, że papier wychodzi drożej niż sam tusz.
https://www.x-kom.pl/p/425677-urzadzenie-wiel-atramentowe-brother-inkbenefit-plus-dcp-t510w.html

DSierpien
komentarz
komentarz

@Smolasty Niee to nie na mój budżet. A co byś powiedział o tej drukarce ? HP ENVY 5020 

 

Smolasty
komentarz
komentarz

Pobieżnie sprawdziłem i zamiennik na 300 stron kosztuje plus minus 100zł. Więc 3 podmianki tuszu (czarnego) i już przekracza to wartość drukarki, która na allegro stoi koło 250 zł, więc tutaj wybór należy do Ciebie.

Smolasty
komentarz
komentarz

@GasparD38 Kiedyś takie serwisy były bardzo popularne, ale ostatnio przeszedłem się po mieście i tam, gdzie chodziłem w liceum w celu "nalania" tuszu już nie ma. Jeśli masz sprawdzonego dostawcę to nic tylko chodzić i wspierać.

modny96
komentarz
komentarz

@DSierpien wybierz taką, żeby tusze były tanie bo to ważne, np: canon pixma ts3351 :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.