x-kom hosting

Światłowody a ping

Axelx
utworzono
utworzono

Mam zamiar zmienić internet na światłowód od Orange. 600mb

I pytanie jak to będzie wyglądało z pingiem, gdy 2 inne osoby bd oglądać youtuba a ja bd chciał zagrać. 

Ping bd drastycznie skakał czy przy tej prędkości nie bd dużej różnicy? 

Gość
komentarz
komentarz

No i bardzo dobre pytanie.. :) bo światłowód to nośnik informacji tylko i wyłącznie . Czy będziesz miał 600Mb/s po świetle, skrętce czy radiu to nic się nie zmieni jeśli zostawisz ten sam sprzęt po swojej stronie..
Owszem jeśli robisz przesiadkę z 10Mb/s to dla Ciebie się zmieni ale nic nie mówisz co masz obecnie z czym masz problem i czy w ogóle masz z czymś problem

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Axelx
komentarz
komentarz

Obecnie mam 2 internety radiowe po 10mb bo na 1 nie dało rady grać bo ping po 2000. Teraz chce wziąść 1 600mb światłowód. Tylko czy to coś da, jeśli 2 osoby bd oglądać youtuba to co z pingiem. 

Gość
komentarz
komentarz

Ja mam radio 2x100 + 1x15 :P

 

Ale wykorzystując jedno w dodatku przez wifi, rozdzielając neta na domowników + 2x sąsiad (+domownicy) nikt się nie skarży. Ale radia sam montowałem itp, poza tym mam odpowiedni sprzęt do takich zabaw itp.

 

Nieważne, wypełnij ankietę i zrób tracert

 

 

na jednym i drugim radiu

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.