x-kom hosting

internet się wyłącza

viconarkotiko
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam przychodzę z problemem jakim jest to że co jakiś czas wyłącza mi internet na kilka sekund po czym internet wraca, błąd ten występuje tylko na moim komputerze wszystkie inne jednostki w domu działają super, zauważyłem też że dioda od kabla ethernet swieci się na pomarańczowo  i nie wiedziałem w jaki temat wstawic post więc z góry przepraszam jeżeli jest w zlym miejscu 

viconarkotiko
komentarz
komentarz

@gavron7 no nie wiem przeczytałem i nie dowiedzialem sie nic na temat tego dlaczego wylacza mi sie internet albo powody jakie mogą być

Gość
komentarz
komentarz
[mention=239460]gavron7[/mention] no nie wiem przeczytałem i nie dowiedzialem sie nic na temat tego dlaczego wylacza mi sie internet albo powody jakie mogą być
Chyba nie przeczytałeś. Jakbyś przeczytał to widziałbym ankietę. A tak to SOA#1...

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.