x-kom hosting

Problem z drukarką canon ip1900 podczas drukowania.

kondir
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam problem (jak coś mam system po angielsku) jak próbuje drukować. To podczas okienka z drukowaniem najpierw pisze, że sprawdza stan drukarki czy tam czegoś innego, a odrazu drugi komunikat czyli "Printer not responding" Wyśle screena.image.png.29385effbd379264b2aa112140fec7eb.png






Edit : nie mam jak coś aktywowanego windowsa

Edytowane przez kondir

gavron7
komentarz
komentarz

Masz drukarkę na comie4??? Chyba coś masz nie tak.. w dodatku to kopia więc tym bardziej coś jest nie halo.
Ja bym odinsyslowsl wszystkie drukarki i zainstalował ponownie

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

kondir
komentarz
komentarz
8 minutes ago, gavron7 said:

Masz drukarkę na comie4??? Chyba coś masz nie tak.. w dodatku to kopia więc tym bardziej coś jest nie halo.
Ja bym odinsyslowsl wszystkie drukarki i zainstalował ponownie

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
 

no wlasnie com 4 bo to moj 4 slot usb w kompie a copy bo widzialem zeby wogole system widzial drukarke zeby poprowac bo roznych slotach

gavron7
komentarz
komentarz
no wlasnie com 4 bo to moj 4 slot usb w kompie a copy bo widzialem zeby wogole system widzial drukarke zeby poprowac bo roznych slotach
USB to USB a com to com.... Obecne komputery nie mają w ogóle portów com. A nawet jeśli znajdziesz jakiegoś który ma to na pewno nie będzie to com4.
Jak dla mnie to to co masz w systemie czyli com4 to wirtualny com który się wziął skądś a drukarka jest przypisana do tego portu nie wiadomo po co.
Poza tym daaaawno temu były drukarki na com.. później były na LPT czyli port równoległy a teraz na USB.
Więc tak czy siak masz misz masz... Jeśli boisz się odinstalowywania to poprostu w ustawieniach drukarki zmień jej port na jakiś USB..

Albo podłącz drukarkę pod router o ile masz w routerze USB i będziesz miał po problemie i w dodatku drukarkę sieciowa

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

kondir
komentarz
komentarz
12 minutes ago, gavron7 said:

USB to USB a com to com.... Obecne komputery nie mają w ogóle portów com. A nawet jeśli znajdziesz jakiegoś który ma to na pewno nie będzie to com4.
Jak dla mnie to to co masz w systemie czyli com4 to wirtualny com który się wziął skądś a drukarka jest przypisana do tego portu nie wiadomo po co.
Poza tym daaaawno temu były drukarki na com.. później były na LPT czyli port równoległy a teraz na USB.
Więc tak czy siak masz misz masz... Jeśli boisz się odinstalowywania to poprostu w ustawieniach drukarki zmień jej port na jakiś USB..

Albo podłącz drukarkę pod router o ile masz w routerze USB i będziesz miał po problemie i w dodatku drukarkę sieciowa

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
 

jak sproboje zainstalowac sterowniki to mam takie cos
image.thumb.png.738d599001c9dccaf0b6aa7272b11220.png

Niebieska
komentarz
komentarz

Masz nieaktywowany system i w takiej wersji nie działają w systemie wszystkie moduły, w tym są problemy ze sterownikami.

kondir
komentarz
komentarz
11 hours ago, Niebieska said:

Masz nieaktywowany system i w takiej wersji nie działają w systemie wszystkie moduły, w tym są problemy ze sterownikami.

dobrze to jak sie znajdą pieniadze to kupie windowsa. A poza tym troubleshoot settings nie dzialaja jedyne w co moge wejsc to dodatkowe opcje i dopiero tam przeskanowac drukarke, ale chyba tylko dodatkowo

11 hours ago, Niebieska said:

Masz nieaktywowany system i w takiej wersji nie działają w systemie wszystkie moduły, w tym są problemy ze sterownikami.

image.png.42d52fb99c6514f65044b8a6fe0e01d2.png

Niebieska
komentarz
komentarz

To może być efekt braku aktywacji. 

kondir
komentarz
komentarz

nom :(

Niebieska
komentarz
komentarz

Nic na to nie poradzę. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.