x-kom hosting

POMOCY! Problem z ładowaniem i włączeniem iphone 6s

kUbelekOG
utworzono
utworzono

Cześć, od wczoraj mój iphone 6s się nie ładuje, mianowicie po wróceniu z dworu (alias pola, jak kto woli)nie łączyła ładowarka, sprawdzałem na różne rozmaite, sposoby czy kabel działa (głownie na słuchawkach siostry, które wymagają kabla flash, czy też telefon styka z kablem. I tu się zaczynają komplikacje, ponieważ telefon w ogóle sie nie chce ładować! Kabel co prawda wykrywa, lecz nie widać progresu podczas ładowania. Nie chciałem sie dłużej denerwować z telefonem, wiec postanowiłem zostawic telefon pod ładowarką i pójść spać. Po obudzieniu (6 godzin od zostawiania telefonu). Telefon już nawet nie wyświetla obrazu, że trzeba go naładować... Jakie będą koszta naprawy? I czy w ogole bedzie możliwa...

eryk93
komentarz
komentarz

Możliwa będzie aczkolwiek ciężko stwierdzić co poszło, to apple, więc raczej bez serwisu się nie oebjdzie

kUbelekOG
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, eryk93 napisał:

Możliwa będzie aczkolwiek ciężko stwierdzić co poszło, to apple, więc raczej bez serwisu się nie oebjdzie

Zorientowałem się co to może być-najprawdopodobniej zepsuty port ładowania, lecz wole się dowiedzieć od kogos bardziej doświadczonego, a z własnego doświadczenia wiem, że serwisy lubią inkasować spore sumki za samą diagnoze.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.