x-kom hosting

Nowy telefon dla osoby starczej do 1000zł Samsung?

FraggeRq
utworzono
utworzono

Witam

 

Poszukuje telefonu dla starszej osoby do 1000zł z faktura nowy.

Nie orientuje się teraz co jest niezłe w tych przedziałach cenych? kiedyś bym kupił pewnie Huawei ale z tego co czytałem mają teraz zablokowany maps google ora gmaila więc słabo.

Ktoś pewnie jest lepiej orientowany w tym temacie i może coś mi podrzuci ciekawego.

 

Z góry dziękue

Youki
komentarz
komentarz
Godzinę temu, FraggeRq napisał:

maps google ora gmaila więc słabo.

W ogóle nie ma preinstalowanych usług google.

A do czego będzie wykorzystywany smartfon, jakieś konkretne wymagania co do funkcji czy rozmiaru?

FraggeRq
komentarz
komentarz (edytowane)
Godzinę temu, Youki napisał:

W ogóle nie ma preinstalowanych usług google.

A do czego będzie wykorzystywany smartfon, jakieś konkretne wymagania co do funkcji czy rozmiaru?

 

Witam 

Potrzebuje dosyć standardowy telefon :) dla osoby 50+  jak wyżej przegladanie internetu korzystanie z mapy google aparatu oraz gmaila pewnie

Rozmiar standardowy byle wszystko śmigało :) Taki telefonik znalazłem w promocji ale nie wiem czy spoko ....

 

https://www.x-kom.pl/p/519850-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-8-pro-6-128gb-forest-green.html

 

 

eryk93
komentarz
komentarz

Jeśli dla osoby starszej, to brałbym coś z większą baterią, przynajmniej 4gb ramu by nie mulił, reszta funkcji jak najbardziej dostępna 

 

Np: MOTOROLA Moto G9 Power 4/128GB Szary

FraggeRq
komentarz
komentarz
3 minuty temu, eryk93 napisał:

Jeśli dla osoby starszej, to brałbym coś z większą baterią, przynajmniej 4gb ramu by nie mulił, reszta funkcji jak najbardziej dostępna 

 

Np: MOTOROLA Moto G9 Power 4/128GB Szary

 

dzięki za propozycje rozważę :)

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Ja bym wziął redmi note 8 pro dla starszej osoby będzie wystarczający, motoroli bym nie brał u mnie w rodzinie kilka osób miało motorole i przeważnie po mięsiącu albo dwóch kończyły swój żywot a samsungi mulą jak ogar 200 pod wiadukt 

realme 7 też będzie dobrym wyborem dość szybki procek 4gb ramu ekran 90hz bateria o pojemności 5000mAh 

i widzę z kodem xiaomi10 redmi note 8 pro kosztuje 719zł 

FraggeRq
komentarz
komentarz
15 minut temu, Twój_pomocnik napisał:

Ja bym wziął redmi note 8 pro dla starszej osoby będzie wystarczający, motoroli bym nie brał u mnie w rodzinie kilka osób miało motorole i przeważnie po mięsiącu albo dwóch kończyły swój żywot a samsungi mulą jak ogar 200 pod wiadukt 

realme 7 też będzie dobrym wyborem dość szybki procek 4gb ramu ekran 90hz bateria o pojemności 5000mAh 

i widzę z kodem xiaomi10 redmi note 8 pro kosztuje 719zł 

dziękuje za odpowiedź 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.