x-kom hosting

uszkodzony przycisk na klawiaturze

Sufraos
utworzono
utworzono

mam klawiature mechaniczną mad dog gk900 i problem z klawiszem "W". czasami gdy go wciskam to klawiatura nie reaguje jakbym go nie wcisnął. Dzieje się tak zazwyczaj gdy klikam klawisz od boku i wtedy muszę docisnąć do środka klawisz. Zauważyłem wstępnie też to, że gdy zamieniłem keycap W z E to problem nie póki co nie występuje. I teraz chcę się dowiedzieć czy jest opcja jakoś to naprawić bo na klawiszu W jest to mega irytujące. próbowałem ściągać keycap i dociskać jego środek jednak nie pomogło. I jeśli nie moge tego naprawić czy można kupić keycapy, które pasowałyby do tej klawiatury i w miarę wyglądały.

jak sie po kilku godzinach okazało po włożeniu innego klawisza na miejscu W ten też zaczyna szwankować oraz inne klawisze typu spacja oraz shift się zacinają, więc sie pytam czy jedyne co mi zostaje to wymiana klawiatury?

  • 3 miesiące później...

Kornelito933146
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam pytanie czy już ci chodzi? Bo mam ten sam problem. Nie wiem czy to nie są wadliwe serie bo kupiłem ja miałem ten sam problem po czym oddałem na gwarancje. Po czym wziąłem tą samą i znowu ten sam problem.

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Tak się kończy kupno klawiatury na outemu i to jeszcze za ponad 200zł :brawa:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.