x-kom hosting

Wgrywanie nowego BIOSa do karty Nvidia

dorito123
utworzono
utworzono (edytowane)

Ostatnio sformatowałem komputer i nie mogę pobrać sterowników do karty graficznej, bo jej nie wykrywa (konkretnie gtx 750 ti). Gdy wchodzę w menedżera urządzeń i karty graficzne, wyświetla się Standardowa karta graficzna VGA. Próbowałem wgrać nowego BIOSa do karty z pomocą tego poradnika: 

https://forum.benchmark.pl/topic/85110-poradnik-jak-wgrać-nowy-bios-do-karty-nvidia/

,ale  gdy próbuję to zrobić wyskakuje mi, że program przestał działać.

image.png.a94cdab23d6308a2b1d088a83eaa33ec.png

anioł2009
komentarz
komentarz

A wgrałeś w ogóle sterowniki do płyty głównej ?? :E A potem do karty graficznej ??

dorito123
komentarz
komentarz (edytowane)

nie wiem zbytnio jakie sterowniki mam wgrać do tej płyty głównej( Gigabyte h55-ud3h), mogę prosić o linka?

dorito123
komentarz
komentarz (edytowane)

Wgrałem wszystkie sterowniki jakie tam były, i nic, dalej nie mogę zainstalować sterowników do karty, a przy wgrywaniu biosa do karty cały czas ten sam błąd

anioł2009
komentarz
komentarz

Mogłeś zbrickować bios gpu... Pozostaje wgranie nowego programatorem ale koszt nie adekwatny do wartości tej karty.

 

Możesz jeszcze ją sprawdzić w innym komputerze, np u kolegi jakiegoś.

dorito123
komentarz
komentarz

Nie mam pojęcia co znaczy zbrickować bios ale tak czy siak dzięki za pomoc.

anioł2009
komentarz
komentarz
1 minutę temu, dorito123 napisał:

Nie mam pojęcia

 

No własnie to jest słowo klucz.

Nauczka na przyszłość - daj to komuś kto bardziej ogarnia temat i potrafi zabezpieczyć bios przed flashowaniem aby w razie czego przywrócić oryginalny , bo zakładam że kopii swojego biosu gpu nie zrobiłeś..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.