x-kom hosting

Niestabilny internet radiowy

Franzzz
utworzono
utworzono

Witam, od jakiegoś czasu mam nowy internet radiowy i są z nim problemy. Ping skacze, a co gorsze co 5 sekund jest kilka do kilkunastu procent upload packet loss przez co granie online staje się niemożliwe. Dodam, że w domu są 3 AP i każdy z nich jest podłączony kablem ethernet do gniazdka (ethernet). Jeden z nich ma pośrednika między gniazdkiem, a jest nim zasilacz PoE. Mój komputer jest podłączony kablem ethernet do gniazdka w moim pokoju (wszystkie 3 AP są w innych pokojach). Dzwoniłem do niego kilka razy i dostawca jak dostawca, wszystko zwalał na mnie. Czy jest taka opcja, że ten kabel ethernet od niego, którym jestem podłączony do komputera powoduje tą niestabilność i w związku z tym kupić lepszy kabel np cat5e? Oraz jeśli nie, to co mam zrobić żeby był stabilny?

Gość
komentarz
komentarz

https://www.forumpc.pl/topic/486831-pewnie-tu-jest-tw%C3%B3j-problem-przeczytaj-zanim-za%C5%82o%C5%BCysz-w%C4%85tek/?tab=comments#comment-2933530

Przede wszystkim ankieta i pkt.

A poza tym napisz konkretnie jak masz podłączone. I uwierz mi to nie jest wina dostawcy tylko u Ciebie

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Założę się że wszystkie APki mają takie same nazwy ssid

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Franzzz
komentarz
komentarz

Dziękuję za zainteresowanie się tematem. Poniżej wstawiam zdj ęcia, żeby wszystko było jasne.

AP w pokoju obok.jpg

Drugi AP.jpg

Moje podłączenie ethernetem z komputera.jpg

Gość
komentarz
komentarz

1. To jak rozumiem masz jeszcze klucz do nich i z niego konfigurowales?
2. Anteny są do sufitu a nie podłogi
3. Fajnie że pokazałeś unify ale to nie cała Twoja sieć. Gdzie to dalej jest spięte

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Franzzz
komentarz
komentarz

Nic nie konfigurowałem. Przyszli panowie i wszystko zrobili. Wysyłam zdjęcie reszty kabli

140961303_787467012116054_4533203134808933492_n.jpg

Gość
komentarz
komentarz

Jacy panowie? Operator? No to skoro tak bogaty jesteś że nie dość że w domu 3 unify masz to jeszcze firmę wynajmujesz do zrobienia panu to co tu robisz???

0. Do tego switcha w tej szafce co to za 4 kabel jest podłączony? W sensie żółty to antena na dachu. 3 szare unify a 1 szary? Czy tam nie ma klucza w tej szafce na dole? Nie leży przypadkiem? To dosyć wazne

1. Doczekam się tej ankiety a bardziej interesują mnie wyniki komend
2. W twoim przypadku trzebaby zrobić 3x pkt 1 w każdym podłączeniu do innej anteny.


Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.