x-kom hosting

Problem z SW Update i Windows Update

k2_cosiek
utworzono
utworzono

Witam,
na wstępie powiem, że przywracałem komputer do początkowych ustawień z wyjątkiem instalowania na nowo systemu, robiłem to już kilka krotnie i mogłem na nowo instalować programy z SW Update tak samo jak instalowanie aktualizacji z Windows Update jak już wszystkie zainstalowałem, mogłem później bez problemu zainstalować Windowsa 10 teraz jest problem, że nie wyszukuje mi żadnych aktualizacji i wyskakuje błąd: Kod błędu 80072EFE Usługa Windows Update napotkała problem.

ze względu na problem z programem SW Update a mianowicie zainstalowanie programu Settings (nie jestem w stanie robić Print screenów po przez nie posiadanie tego programu, dlatego na razie nie dodam żadnych screen shotów chyba, że będzie to konieczne to zrobię zdjęcia telefonem jak ktoś oczywiście o to po prosi). Problem wygląda tak, że instaluje program, wszystko idzie pomyślnie... po zainstalowaniu mam na nowo uruchomić komputer. co oczywiście robię. Po ponownym uruchomieniu program SW Update już się nie załącza, po czym skutkiem jest to, że program Settings nie instaluje się do końca i jak sam uruchamiam program SW Update, to każe mi na nowo go inslować.

Mój laptop to: Samsung NP550P5C-S03

Jeśli jakieś pytania coś więcej to czekam na informację, pozdrawiam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.