x-kom hosting

Aplikacja której sie nie da wyłączyć i usunąć

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Sławomir ,
Faldhor
utworzono
utworzono

Witam, ostatnio siostra instalowała jakieś pierdoły na komputer i jak to zwykle bywa u kobiet przy instalacji "tak, tak, dalej, ok, tak" i tym sposobem mialem na komputerze pierdyliard nowych beznadziejnych aplikacji. Praktycznie wszystkie sie dało usunąć oprócz jednej, nazywa się "Book Gisope" nic na jej temat nie znalazłem w internecie i strzelam, że to jakiegoś typu virus. Gdy chce usunąć to wyskakuje komunikat, że jest uruchomiona, przez msconfig jak chciałem ją wyłączyć z usług to po odznaczeniu i kliknięciu zastosuj aplikacja znowu z automatu zaznacza się żeby była uruchomiona i koniec, nie da się wyłączyć, a w menadzerze zadań nie znalazłem nazwy dobiegającej do niej :/ Ktoś pomoże jak sie dziadostwa pozbyć ?

eryk93
komentarz
komentarz

Przeskanuj system Eset Scanner Online później AdwCleaner (to co znajdzie daj do kwarantanny) 

Faldhor
komentarz
komentarz

Niestety nie pomogło

eryk93
komentarz
komentarz

Wyczyść respozytoria programem CCleaner

Faldhor
komentarz
komentarz

^^ Dzięki kolego, instalacja kacperskiego zrobiła robote. Może nie samym skanowaniem, bo nic nie wykrył, ale dzieki odpaleniu poza windowsem byłem wstanie usunąć z plików to dziadostwo :) Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.