x-kom hosting

Pomoc z wyborem sprzętu

Kledq
utworzono
utworzono

Witam,

Szukam zestawu sprzętu do komputera stacjonarnego o podanej kwocie:

  • Monitor - około 600 zł

Zależy mi żeby miał full hd 144hz i był nie zajmował dużo miejsca, ponieważ moje biurko nie jest szerokie (bodajże 140x60)

  • Klawiatura - około 200 zł

Klawiatura do gry i tyle

  • Myszka - też około 200 zł, ale fajnie jakby było mniej

Myszka do gry

  • podkladka

Podkładka, aby pasowała wielkością do klawiatury i myszki oraz biurka

 

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Monitor 144hz za 600zl słaby pomysł na xkomie najtanszy jest za 700zl z matryca TN lepiej 75hz na IPS

Klawiature bym brał Lanparty 2 na brownach dobra klawiatura mechaniczna

Myszka 50zl więcej na xkomie Logitech G502 HERO troche ponad budżet ale naprawdę warto do niej dołożyć

Podkladka za 60zl Redragon KUNLUN XL 

Kledq
komentarz
komentarz (edytowane)
15 godzin temu, Twój_pomocnik napisał:

Monitor 144hz za 600zl słaby pomysł na xkomie najtanszy jest za 700zl z matryca TN lepiej 75hz na IPS

Klawiature bym brał Lanparty 2 na brownach dobra klawiatura mechaniczna

Myszka 50zl więcej na xkomie Logitech G502 HERO troche ponad budżet ale naprawdę warto do niej dołożyć

Podkladka za 60zl Redragon KUNLUN XL 

A co powiedziałbyś na coś takiego:

 

Monitor - https://www.morele.net/monitor-acer-nitro-vg240ybmiix-um-qv0ee-001-4585410/

A i mógłbyś proszę wytłumaczyć o co chodzi z tą matrycą TN 75hz na IPS? (nie znam się na tym w ogóle)

 

Klawiatura - lanparty 2 wydaje się dobrym wyborem, a masz może jeszcze jakieś do porównania?

 

Średnio potrzebna mi taka 'zaawansowana' myszka. Dałbyś radę znaleźć jakąś zwykłą myszkę coś w tym stylu? -  https://www.morele.net/mysz-logitech-g102-lightsync-czarna-910-005823-5942914/ 

 

Podkładka - https://www.morele.net/podkladka-ibox-aurora-gaming-mpg5-rgb-impg5-6579344/

 

Fajnie gdyby myszka i klawiatura miala sterowniki do zmieniania kolorów (Nie znam się na tym, więc nie wiem czy wszystkie mają)

 

 

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Ten monitor jest okej

lanparty 2 jest najlepsza do 200zł

Jak chcesz tanią myszkę g102 będzie idealna 

Podkładka z rgb za 59zł nie pchałbym się w to lepiej wez te co ci wysłałem albo poszukaj podobnej patriota z rgb widziałem za około 100zł 

I pamiętaj jedna ważna rzecz nie kupuj nic na morele 

Kledq
komentarz
komentarz
59 minut temu, Twój_pomocnik napisał:

Ten monitor jest okej

lanparty 2 jest najlepsza do 200zł

Jak chcesz tanią myszkę g102 będzie idealna 

Podkładka z rgb za 59zł nie pchałbym się w to lepiej wez te co ci wysłałem albo poszukaj podobnej patriota z rgb widziałem za około 100zł 

I pamiętaj jedna ważna rzecz nie kupuj nic na morele 

Jeśli mógłbym wiedzieć, czemu morele jest złe?

Rozumiem, że najlepiej xkom tak?

59 minut temu, Twój_pomocnik napisał:

Podkładka z rgb za 59zł nie pchałbym się w to lepiej wez te co ci wysłałem albo poszukaj podobnej patriota z rgb widziałem za około 100zł 

Nie musi być podświetlana (choć to fajny bajer). Zależy mi na zwykłej czarnej dużej pod klawiature i myszke, aby spełniała wymagania.

Z góry dziękuje bardzo za pomoc! ^_^

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Morele to najmniej ogarnięty sklep jaki znam wysyłają używane albo rozwalone rzeczy a zareklamować coś u nich to cud 

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.