x-kom hosting

Jakie chłodzenie procesora?

KacperrO_O
utworzono
utworzono

Cześć. Z tych 3 które jest najlepsze? Chodzi o kulturę pracy, jakość, i żeby były jak najniższe temperatury na procesorze. Oto one: Spartan 3 pro, Spartan 4, Spartan 3 fera

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Jaki budżet na chłodzenie i do jakiego procka 

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Wydajność/kultura pracy Spartan 4 MAX --> Fera3 -->Arctic Freezer 34.

KacperrO_O
komentarz
komentarz

@Twój_pomocnik do ryzena 5 1600 chciałbym go trochę podkręcić z 3,2 do 3,4 - tak na start. Budżet do 80zł mniej więcej ale preferuje tańsze bo budżetowy komputer. Spartan 4 max to 80 więc max tyle mogę dać 

@UnnamedPlayer Czyli Spartan 4 max najlepszy czy źle zrozumiałem?

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Za 80zł nie kupisz wydajnego coolera pod OC z nówek, pod OC 1600AF to Fera 3 za stówkę co najmniej.

Poza tym jaka obudowa?

 

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

a tak z ciekawości jaki zasilacz masz @KacperrO_O

KacperrO_O
komentarz
komentarz (edytowane)

@Twój_pomocnik Zastanawiam się nad wyborem zasilacza wezmę 550 bronze lub 600w bronze od Corsair 

Rx 580 + ryzen 5 1600 = 350 w zużyje około + reszta rzeczy wiec jeszcze nie wiem 

 

@UnnamedPlayer Silentium Pc signum sg1

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

@KacperrO_O jak budżet na zasilacz . Tanie corsairy lecą na grupowej regulacji co w 2021 jest słabe 

KacperrO_O
komentarz
komentarz

@Twój_pomocnik no z 240zł ok. - to jest max, wiedziałem od Silentium Pc za 170zł, ale nie wiem czy dobry - polecisz jakiś dobry do 240?

KacperrO_O
komentarz
komentarz

@Twój_pomocnik@Twój_pomocnik ooo, dobra i jeszcze co lepsze: fera 3 czy Spartan 4 max? Pod względem ceny kultury pracy i jak najniższej temp. Procka

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

lepsza fera

KacperrO_O
komentarz
komentarz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.