x-kom hosting

Niestabilny ping i słabe łącze. Dostawca: Plus

Exenn
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam w ostatnich dniach mam problem z internetem polegający na tym, że transfer jest bardzo niski oraz ping jest nie stabilny. Internet posiada limit chyba 300GB, ale limit nie jest wykorzystany co to może być? I jak to naprawić? 

 

 

1. Kto jest Twoim operatorem: PLUS

2. Jaki masz sposób podłączenia do domu: Nie wiem czy to radiowy, ale mam miedziany kabel antenowy w oplocie. Nie wiem co to dokładnie. Chyba koncentryczny ale nie jestem pewien

3. Jaki masz w domu sprzęt operatora?: WIFI IDU-300

4. Jaki jest Twój sprzęt: router

5. Łączysz się po kablu: po kablu

6. Problem występuje na jednym czy na kilku urządzeniach: na kilku

 

Dodam jeszcze, że skoki pingu występują nawet jak nikt nie jest podłączony do sieci oprócz mnie. I gdy wszystko co zużywa sieć na komputerze jest wyłączone. Nawet kiedy mam odpaloną gre + discord to występują skoki. Oraz skoki pingu występują tylko w grach.

 

ipconfig all.png

route print.png

tracert -d 8.8.8.8.png

Gość
komentarz
komentarz

Problem z LTE ci nawet widać po tracę route.


Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Exenn
komentarz
komentarz

@gavron7 Da sie to naprawić?

Gość
komentarz
komentarz

Tak. Zmień operatora. Albo chociaż załóż sobie normalny sprzęt czyli coś Ala np mikrotik sxt. ...

Twoje określenia w ankiecie np "mój sprzęt - router" to nie wiem po co ankietę wypisywałes.... :( To tak jakbyś zadzwonił na teleporade do poradni i stwierdził że źle się czujesz na pytanie co Panu jest.... Nic konkretnego nie wnosząca wypowiedź.

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Exenn
komentarz
komentarz (edytowane)

Napisalem to co trzeba napisać:

"4. Jaki jest Twój sprzęt(router/switch/ap/k.sieciowa w komputerze)"

 

Moj sprzęt to router więc tak napisalem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.