x-kom hosting

Program do nagrywania ekranu

Bartjek
utworzono
utworzono

Cześć, szukam programu do nagrywania ekranu jednak mam nietypowe wymagania:

- nagrywanie okna które jest zminimalizowane (jeżeli zminimalizuje okno i umieszczę na ekranie coś innego to chce aby program nadal nagrywał tylko pierwotne okno) 

- nagrywanie wybranego źródła dźwięku, tylko z jednego programu

- zmiana ilości fps

- mała waga plików, nagrany obraz nie będzie przetwarzany, jest on gotowy do odtwarzania i nie potrzebuję aby zapisywał więcej informacji (potrzebnych np. przy montażu), godzina nagrania max 500mb

 

Obecnie testowałem dwa programy:

- Xbox Game Bar - mogę zminimalizować okno(+), nagrywa cały dźwięk(-), duża waga (1-1.5GB)(-)

- Apowersoft Screen Capture Pro - nagrywa to co jest na ekranie (-), zbiera cały dźwięk (-), mała waga (22FPS, godzina ~= 150-200MB)(+)

 

Znacie jakiś program który spełnia moje oczekiwania? 

 

Googlacz
komentarz
komentarz

Ja używam Radeon relive (niestety tylko na radeony) oraz czasami OBS Studio z tego co wiem dobry jest również Action! oraz Bandicam ale go akurat nie sprawdzałem. 

peterthekid
komentarz
komentarz

Dosyć często używałem OBS'a i był spoko ;) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.