x-kom hosting

LG vs Samsung

C4MP3R
utworzono
utworzono

Witam wszystkich lukających:)

Mam zamiar zakupić monitor. Przeglądałem juz to całe forum pod tym kontem ale nie znalazłem przekonujących mnie postów. Zastanawiałem się nad gateway'em 22 i 24'' pełno ich na allegro (powystawowe z licznymi niby drobnymi ryskami, lecz z gwarancją różna od 12 do 36m) Później ze względu na sugestie kuzyna który zakupił podobny model zacząłem rozważać kupno Samsunga SyncMaster 226BW 22” znalażłem nowego za 800zł z gwarancją na 36m. Jakby tego było mało zacząłem myśleć równocześnie o LG http://www.allegro.pl/item367858011_lcd_lg...36_d2d_fvt.html.

(ze względu na parametry techniczne i warunki gwarancji jest lepszy ) Ale czy wart tej ceny. Dlatego prosze was o podzielenie się wiadomościami/doświadczeniem z markami/konkretymi modelami wymienionymi powyżej.

Monitor ma być moim drugim monitorem głównie do pracy w programach cadowskich ,czasem dla przyjemności obejrzenie jakiegoś filmu, (w przyszłości tuner tv).

Prosze również jeśli pamietacie o podanie nazwy kabla wyjścowego, który łączy laptopa z monitorem zewnętrznym, którm bedzie w przyszłości jeden z powyższych.

Sonido
komentarz
komentarz

Jak najbardziej Samsung 226BW ;) Ma bardzo dobre parametry i piękny design. Polecam!

Dejotek
komentarz
komentarz

Zgadzam się z SebąSonido, widziałem 226BW u kumpla, świetnie się sprawuje i sam mam go zamiar kupić.

C4MP3R
komentarz
komentarz

A co z tym LG? nie warto chociażby zwrócić na niego uwagę? Dużo ludzi poleca samsunga tylko z takiego względu że inni tak mowią. Chciałbym wiedzieć czy to nie urosło już do rangi legendy o samsungach :)

Dejotek
komentarz
komentarz

W naszych przypadkach chyba nie, SebaSonido ma w podpisie,że właśnie takowy posiada, a ja go widziałem u kumpla, trochę sam czytałem i mam go zamiar kupić.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.