x-kom hosting

Pomoc w zaprogramowaniu

Tmon
utworzono
utworzono

Witam,

Mam problem ze zrobieniem kodu kreskowego który będzie obracał ekran po zeskanowaniu myślę, że ten jest poprawny CTRL+ALT+75 do obrotu w lewą stronę ponieważ 75 jest chyba rozumiane jako strzałka w lewo tak? Proszę o pomoc jestem kierownikiem sklepu w ostatnim czasie jedna z kas samoobsługowych zaczęła szwankować i obracać ekran z racji tego iż jest teraz pandemia nie mam technika a czytałem że poprzez kod można to zrobić 

pozdrawiam,Tymon

gavron7
komentarz
komentarz
Witam,
Mam problem ze zrobieniem kodu kreskowego który będzie obracał ekran po zeskanowaniu myślę, że ten jest poprawny CTRL+ALT+75 do obrotu w lewą stronę ponieważ 75 jest chyba rozumiane jako strzałka w lewo tak? Proszę o pomoc jestem kierownikiem sklepu w ostatnim czasie jedna z kas samoobsługowych zaczęła szwankować i obracać ekran z racji tego iż jest teraz pandemia nie mam technika a czytałem że poprzez kod można to zrobić 
pozdrawiam,Tymon
Ale ogólnie z główką ok? Kod kreskowy do obracania ekranu? Poza tym gdzie masz klawisz 75? I w jaki sposób chcesz chcesz wpisać kombinacje klawiszy w kod kreskowy?

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Tmon
komentarz
komentarz

paski128.php?Total=&KOD=128&NUMER=%20CTRw ten sposób jak inaczej zapisać klawisz strzłki?

 

gavron7
komentarz
komentarz

Ale tu jest tekst ctrl alt 75 a nie kod 75. nie ma szansy zadziałać...

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

-n3veR
komentarz
komentarz

Nie wiem jak działają kasy, bo nie miałem jeszcze przyjemności programować pod takie coś, ale wydaje mi się, że takim kodem kreskowym tego nie robisz. Kod musiałby wywołać przerwanie na procesorze by obrócić ekran, a czytniki z reguły nie mają za dużego pola manewru jeżeli chodzi o bezpośredni dostęp do systemu / podzespołów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.