x-kom hosting

Konsola XBOX Series x JAKI TV ??

Toomis
utworzono
utworzono

Witam 

Jaki polecacie tv pod xbox series x ??  max mogę wydać do 2500 zł i Tv musi mieć max 32 cale niestety większy nie wejdzie do pokoju w którym chcę się zabunkrować , tym bardziej że w salonie mam już panasonic 55 cali i podłączone pod niego ps4 pro.

 

Czyli najlepszy tv do 2500 zł 32 cale, rozumiem że obejdzie się bez dodatków typu hdr, smartv czy rozdzielczość 4k. Ważne żeby tv miał obraz jak żyleta i dobre kolory ewentualnie hmmm mogą być także monitory .

 

Pozdrawiam

 

Youki
komentarz
komentarz

TV nie dostaniesz, bo nikt nie robi sensownych, 32 calowych TV nie licząć najtańszych, kompletnie budżetowych modeli.

Jeśli monitor to 27 cale wchodzi w grę czy za mały?

 

Toomis
komentarz
komentarz

27 cali może być

Youki
komentarz
komentarz

W tym budżecie szukaj Dell S2721DGF. Jedyną wadą jest kiepski kontrast, ale to cecha i główna wada paneli "super speed" IPS. W zamian bardzo dobre, wręcz zbyt cukierkowe kolorki, komplet złącz, niski input lag. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.