x-kom hosting

"Wystąpił błąd karty graficznej"

KubixHero
utworzono
utworzono

Cześć, obecnie gram na takim komputerze:

Windows 10 home,

i5 2400 z chłodzeniem dodatkowym,

8gb ram,

corsair 450W,

ssd goodram,

Radeon rx460 2gb.

 

Problem polega, że karta na swoje "widzimisię", lecz w każdej grze jest to inaczej.

 

Obecnie gram w World of tanks i tu mój problem polega na wywalaniu gry z napisem "wystąpił błąd karty graficznej" (zdjęcie nr1).

W Lolu gra freezuje robi się czarny ekran i wywala ją bez żadnych komunikatów.

Inna gra znowu dostaje freeze na 2/3 sekundy i dalej gram.

 

Próbowałem już różnych porad, od dodawania czegoś w rejestrze, odpalania jako admin, przeinstalowania gier na inne dyski itp.

Najważniejszą rzeczą jest chyba, że na bardzo starych sterach 16.11.15 gry działają o dziwo dłużej bez wywalenia, ale PC sam mi instaluje najnowsze i błąd jest częściej.(nie jestem w stanie powstrzymać tych aktualizacji sterowników, odznaczone co trzeba, a PC wie lepiej.)

 

Czy jest jakaś opcja naprawienia tego?

blad1.png

eryk93
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie grafika zaczyna już odmawiać współpracy, procek ma kartę zintegrowaną, więc podepnij kabel od monitora do płyty głównej i zobacz, czy będzie to samo, oczywiście gry na niskich ustawieniach

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.