x-kom hosting

Jaki wentylator led ???

Panek81
utworzono
utworzono

Ma ktoś genesisa hydrion 130 w obudowie i może wysłać zdj jak on oświetla obudowę. 

Czy może polecacie inny do 60 zł ?

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Żadnych geneszitów  i spc 

Zwykły od bq najlepszy będzie

Panek81
komentarz
komentarz
Teraz, Twój_pomocnik napisał:

Żadnych geneszitów  i spc 

Zwykły od bq najlepszy będzie

Nie zależy mi na jakość wentylatora tylko o rgb , ponieważ podczas sprzedaży kompa jest bardziej atrakcyjniejszy .

  • Co? 1
Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Serio myślisz ze w 2021 ktoś ci poleci na ledy w wentylatorkach ... 

  • Super 1
Melchior2137
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Panek81 napisał:

Nie zależy mi na jakość wentylatora tylko o rgb , ponieważ podczas sprzedaży kompa jest bardziej atrakcyjniejszy .

Naciąganie poziom expert.

Po co w takim razie pytasz na forum tylko nie wpiszesz w google "wentylator rgb do komputera"?

  • Dobra wypowiedź 1
Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

I potem takie komputery lecą na allegro z dopiskiem "gEjMINg Ergjebe"  i ludzie którzy się nie znają wpadają w mine ech 

A i bardziej atrakcyjniej wygląda wentylator bq niz badziewne rgb

Panek81
komentarz
komentarz
6 minut temu, Twój_pomocnik napisał:

I potem takie komputery lecą na allegro z dopiskiem "gEjMINg Ergjebe"  i ludzie którzy się nie znają wpadają w mine ech 

A i bardziej atrakcyjniej wygląda wentylator bq niz badziewne rgb

Niestety prosty człowiek nie zwróci uwagę na kompa z obudową za 60 zł niż obudowę przeszkloną z rgb. Nie i komputer nie jest naciąganie kogoś na cene tylko po to żeby oświetlić przeszkloną obudowę.

Melchior2137
komentarz
komentarz
5 minut temu, Panek81 napisał:

Niestety prosty człowiek nie zwróci uwagę na kompa z obudową za 60 zł niż obudowę przeszkloną z rgb. Nie i komputer nie jest naciąganie kogoś na cene tylko po to żeby oświetlić przeszkloną obudowę.

Prosty człowiek właśnie na to zwraca uwagę.

Na RGB zwracają uwagę tylko albo rodzice którzy chcą kupić dziecku komputer albo dzieci chcące naciągnąć rodziców na taki zakup

Panek81
komentarz
komentarz
14 minut temu, Melchior2137 napisał:

Prosty człowiek właśnie na to zwraca uwagę.

Na RGB zwracają uwagę tylko albo rodzice którzy chcą kupić dziecku komputer albo dzieci chcące naciągnąć rodziców na taki zakup.

Można tanim kosztem dodać uroku komputerowi no chyba że preferujesz czarną skrzynkę. Mam w nim 4 wentykatore genesis 120mm ale myślałem 1 wymienić na rgb. Obudowa to genesis titan 660 plus.

images (2).jpeg

Melchior2137
komentarz
komentarz
3 minuty temu, Panek81 napisał:

Można tanim kosztem dodać uroku komputerowi

Co innego dodać uroku a co innego na siłę upiększyć żeby sprzedać w cenie.

Dzięki Tobie dalej istnieje stereotyp Mirka chandlaża :)) 

  • Super 1
Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Żeby ten komp wyglądał ładnie to obudowa lian li , bq, phanteks a nie genesis

  • Dobra wypowiedź 1
mstr
komentarz
komentarz
12 godzin temu, Panek81 napisał:

Ma ktoś genesisa hydrion 130 w obudowie i może wysłać zdj jak on oświetla obudowę. 

Czy może polecacie inny do 60 zł ?

Jeżeli koniecznie chcesz wentylatory z rgb to bierz minimalnie te: https://www.morele.net/silentiumpc-corona-hp-rgb-140-3-pack-spc224-5939364/

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

@mstr te buble u mnie padły po 2 miesiącach.. 

mstr
komentarz
komentarz

a u mnie nie, jakoś widzę że ciągle narzekasz na to SPC a masz dwie obudowy od tego :P Te wentylatorki są dobrym wyborem i jest to minimum jeśli chodzi o zabawę w rgb. Jeżeli uważasz że nie opłaca się tego, to poleć inne rgb w podobnej cenie :)

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

@mstr o dwie za dużo nigdy więcej spc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.