x-kom hosting

Vista 32 bit ostatnia nakładka

Obi-One
utworzono
utworzono

Witam czy ma ktoś może ostatnią aktualizację na vistę zainstalowałem SP2 ale nie mogę za chiny zainstalować Int.Exp 9 - cały czas chce dodatkowych uaktualnień z góry dziękuje

Gawel
komentarz
komentarz

Ostatnia poprawka była Service Pack 2 innej nie znajdziesz. IE instalowałeś ze strony MS ?

Obi-One
komentarz
komentarz

Witam i dziękuję za poświęcony czas , co do tematu ,tak instalowałem lub próbowałem zainstalować I.E.9 ze strony MS , wszystko idzie zgodnie z planem lecz gdy już wciskam przycisk zainstaluj wyskakuje informacja -Program internet Explorer wymaga aktualizacji przed zainstalowaniem - Przejdź do trybu online ( dziwne bo mam cały czas połączenie ) i zainstaluj wymaganą aktualizację a następnie wróć na stronę instalacji programu I.E 9 i uruchom ponownie instalatora , pod spodem jest przycisk Pobierz Aktualizację ,po wciśnięciu przekierowuje mnie na tę stronę   https://docs.microsoft.com/pl-pl/troubleshoot/browsers/prerequisites-for-installing-ie-9   no i kosmos nie bardzo rozumiem  gdzie co i jak ...????  doczytałem że mam wcisnąć  Security in Control Panel i potem Windows Update ale gdzie z jakiego folderu czy miejsca - nie wiem . Poza tym dodam że w informacji jaka wyświetla się w panelu sterowania w sekcji wersja systemu windows  jest wpis że mam  SP2 który jakoś udało mi się zainstalować ale nie miałem go ze strony MS tylko od doradcy programu antywirusowego ArcaBit z którym skontaktowałem sie gdyż nie mogłem zainstalować ich antywirusa i on ostatecznie zasugerował że muszę zainstalować dodatkowe aktualizacje i postanowiłem zaczerpnąć jakieś informacje czy te dodatkowe aktualizacje z ForumPC   .  Próbowałem też porady o wyłączeniu Windows Update nastepnie usunięciu Software Dystribution i ponownym włączeniu W.U ale i to nic nie pomogło . Próbowałem zainstalować I.E.9 za pomocą programu do instalacji programów ale niby zaczeło instalować ale po paru godzinach przerwałem bo nic się nie działo więc temat jest trudny a opcje się kończą

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.