x-kom hosting

AutoCad Mechanical - błąd instalacji

KucuJunior
utworzono
utworzono

Witam,
Mam następujący problem. Potrzebowałem pobrać Autocad mechanical trial version na 30 dni. Podczas instalacji wyskakują mi błędy pokazane w załączniku. Wspomnę, że wcześniej korzystałem z Autocad dla studentów. Odinstalowałem go, bo myślałem że coś się ''gryzie''. Teraz nie mogę zainstalować ani Autocad ani Autocad Mechanical. Szukałem rozwiązań tego problemu ale nic mi to nie dało. Nie ukrywam liczę na szybką pomoc, może coś źle zrobiłem. 

Bez tytułu.png

KucuJunior
komentarz
komentarz

Przed sekundą to znalazłem, zaraz będę próbował 

Udało się. U mnie wystarczył ten krok zrobić.
''Select all installed Microsoft Visual C++ Redistributables and click Uninstall.''

Po odinstalowaniu wszystkich Redi z ciekawości odpaliłem instalacje jeszcze raz - tym razem zainstalowało wszystko bez problemów.
Dalszych kroków nie byłem w stanie zrobić, ponieważ jest jakiś problem z pobraniem paczki nowych plików ze strony Autodesk.
Dziękuje za pomoc. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.