x-kom hosting

Czy mogę podpiąć monitor pod taką kartę?

comatose
utworzono
utworzono

Jak w temacie, posiadam kartę grafiku Radeon 9200LE, posiada ona wejście DVI, tutaj screen rozdzielczości w jakich pracuje ---> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...4ca9ff34f8.html. Ostatnio noszę się z zamiarem zmienienia mojego starego CRT na LCD i tutaj mam problem - w opisach tych monitorów jest podana taka rozdzielczość której nie ma na tej liście z karty grafiki co dałem wcześniej :( czyli co, nie mogę podpiąć np. takiego ---> http://www.allegro.pl/item367799736_najtan...2003ws_2ms.html monitora (1680 x 1050) do mojego starego Radeona? Proszę o pomoc ;]

Pozdrawiam.

webber
komentarz
komentarz

Nie powinno być problemów z ustawieniem tej rozdzielczości.

comatose
komentarz
komentarz
Nie powinno być problemów z ustawieniem tej rozdzielczości.

Ale akurat takiej jak wymaga ten monitor nie ma na liście która mi się rozwija jak rozdzielczość chcę zmienić - monitor wymaga 1680 x 1050 a ja mogę mu dać 1600 x 1200, obraz nie będzie przez to zniekształcony? a może karta grafiki zmienia te proporcje w rozdzielczości w zależności od monitora (wykrywa to jakoś?) teraz mam CRT 17" w formacie 4:3, a panorama ma 16:9, jak podepnę tą panoramę to te rozdzielczości z listy co wkleiłem wczesniej będą takie same? czy dostosują się do nowych proporcji ekranu?

webber
komentarz
komentarz

Karta obsługuje max. 2048x1536, po podłączeniu monitora panormicznego powinny pojawić się do wyboru rozdzielczości 16:10.

comatose
komentarz
komentarz
Karta obsługuje max. 2048x1536, po podłączeniu monitora panormicznego powinny pojawić się do wyboru rozdzielczości 16:10.

Acha dzięki wielkie nie wiedziałem, że karta dostosuje sobie rozdzielczość w zależności od podpiętego monitora, myślałem, że te wartości co wkleiłem stałe są :)

edyta:

mozna na tym forum jakiegoś "thanksa" walnąć za odpowiedź bo nie widzę czegoś takiego :P

Markus123
komentarz
komentarz

Możliwe, że ta lista, to są rozdzielczości, które może obsłużyć monitor, a nie karta graficzna. Najprawdopodobniej innych wartości nie ujrzysz przy obecnym monitorze, bo ich wybranie mogłoby się skończyć jego uszkodzeniem.

Co do "thanksa", to pod nickiem masz Reputację i przyciski + i - ;)

comatose
komentarz
komentarz

Ok, dzięki - plusy rozdałem ;]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.