x-kom hosting

statyczne i nie statyczne metody

Viroz
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć,

 

Chciałem zapytać w jaki sposób mogę naprawić ten problem: w dynamicznej metodzie(niżej)

image.png.a0e148697e5be0981e588d45609a8be3.png

 

chciałbym użyć metody showMessage, która znajduje się w klasie MessageForm(kod niżej)

 image.png.cadbd1d535c0b6d0f15123a493f17971.png

 

 

Niestety nie jest to możliwe przez błąd

image.png.49f1e05beeae4e26d849b180799570c4.png

 

 

 

Wie ktoś jak to naprawić? Przeszukałem dostępne biblioteki, ale nie jestem w stanie znaleźć odpowiedzi na ten problem :/ 

 

PS. Nie używam MessageBox'a, ponieważ jego okienko niestety jest białe, a swoją aplikacje chciałbym utrzymać w ciemnej kolorystyce.

-n3veR
komentarz
komentarz

Musisz wstrzyknąć MessageForm (DI - Dependency Injection) albo podnieść obiekt przez klauzulę 'new' i dopiero wtedy wykorzystać metodę showMessage().

  • 5 tygodni później...
fernandez
komentarz
komentarz

Żeby skorzystać z tej metody musisz najpierw mieć obiekt tej klasy (MessageForm). Można to zrobić na wiele sposobów, ale żeby działało, jak Ty chcesz, to musisz więcej o kodzie napisać. Czym jest MessageForm w Twoim projekcie, jak to się ma do przycisku, którego zdarzenie chcesz obsłużyć i gdzie on jest umieszczony?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.