x-kom hosting

Problem Z PB;/

piotrek997
utworzono
utworzono

witam!

mam nastepujacy problem: założyłem PB jakies 5 miesiecy temu i teraz jakis gośc mnie nagminnie wyzywa :x co mam zrobic zeby sie dowiedziec kim on jest? to jest juz naprawde denerwujace :evil::evil: prosze o pomoc

bizon11
komentarz
komentarz

Co najwyżej możesz sprawdzić czy jest on z Polski i z jakiego regionu jeśli dobrze pójdzie :P

Po prostu musisz zdobyć jego IP jeśli wysyła ci e-maile to można to sprawdzić właśnie tam :)

piotrek997
komentarz
komentarz

niestety już jest lipa;/ IP jest z neo;..( woec chyba nic sie nie da zrobic! chyba ze poczekac az ta osoba mi jeszcze raz skomentuje bo mam jedna podejrzana! i moge sprawdzic w gg jej IP tylko to trzeba miec refleks;/ a moze sa jeszcze inne sposoby na to?

bizon11
komentarz
komentarz

raczej nie ma innych sposobów ew. możesz mu sprawę wytoczyć np. o zniesławienie :)

Podajesz numer IP i godzinę w której ta osoba ci coś wysłała sprawdzają w logach i wiedzą jaka to osoba :)

A w domku nic juz niestety nie zrobisz ;]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.