x-kom hosting

[Rozwiązany] Usunięcie konta

grzegorzmce
utworzono
utworzono (edytowane)

Chciałbym się pożegnać opuszczam te forum. To już nie to co kiedyś jak forum było na innym skrypcie miła atmosfera itd. Mogłem przesiadywać na forum godzinami a teraz się pozmieniało już nie czuje na forum tego klimatu. Dziękuje wszystkim co mi pomagali gdy coś potrzebowałem naprawde wiele się tutaj nauczyłem. Aż łezka w oku się kręci jak sobie przyponę jak się do 2 w nocy siedziało i coś pisało. Jeszcze raz dziękuje i prosze o usunięcie konta.

Zarov
komentarz
komentarz

Już było mówione że konta nie są usuwane.

Skoro klimat tworzył dla Ciebie skrypt a nie ludzie to nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć "żegnaj".

A może wprost powiedz że chodzi o warna?

grzegorzmce
komentarz
komentarz

Nie no to nie chodzi tylko o skrypt chodzi mi np o dawanie - reputacji i komentarz "twoja stara jest inteligętna inaczej ". Warna rozumie jest więcej osób niż kiedyś na forum, więc cieżko utrzymać je w porzątku bez takich sposobów. W sumie zarov dla ciebie podziękowania w szczegulności bo gdyby nie ty to dalej bym siedział na M$ dziadostwie. Teraz na winde wchodze tylko sporadycznie a pomyśleć że kiedyś nie potrafiłem nawet zainstalować linuksa :D Gdyby nie ludzie którzy tu byli to nie natrzaskał bym tyle postów bo poco bym się miał wysilać.

ciaciama
komentarz
komentarz

Heh... Moim zdaniem to że ktoś pisze Tobie takie komentarze to sam ma niski poziom inteligencji. A druga sprawa to jest taka że admini bardzo dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo czekają z usunięciem niesłusznych minusów....

grzegorzmce
komentarz
komentarz

W sumie takie punkty są fajne ale tak naprawde to pomaga się dla własnej satysfakcji

Zarov
komentarz
komentarz

Wow, właśnie patrze na ostrzezenia to bym sie nimi nie przejmowal a tego minusa usunal bo user ten nie byl "intelygętny". Siedź na dupie i pisz dalej posty :P

Gość
komentarz
komentarz

Ten user jest zbanowany. Poza tym on każdemu kto był za amd dawał minusy :P

WolfiK
komentarz
komentarz
Poza tym on każdemu kto był za amd dawał minusy tongue.gif

Ciekawe czemu jest więcej fanatyków AMD.. :D

naekana
komentarz
komentarz

Nie no to nie chodzi tylko o skrypt chodzi mi np o dawanie - reputacji i komentarz "twoja stara jest inteligętna inaczej "
Od tego masz temat "odwołanie od reputacji" - piszesz post, admin bada sytuację i wyciąga konsekwencje wobec osób nadużywających tej funkcji, a minusa zdejmuje. Opcja ujemnej reputacji jest potrzebna i nie widzę żadnych powodów, aby miała być usunięta z forum. Niezależnie od skryptu na każdym forum są ludzie i parapety.
jest więcej osób niż kiedyś na forum, więc cieżko utrzymać je w porzątku bez takich sposobów.
No właśnie najlepiej by było, aby każdy starał się być w porządku we własnym zakresie, np pilnować poprawności ortograficznej swoich postów, zwłaszcza jeśli się jest na forum wystarczająco długo, aby dogłębnie poznać regulamin.
prosze o usunięcie konta
Żeby było to dla wszystkich jasne i zrozumiałe - takiej opcji nie było, nie ma i nie będzie.
demarco
komentarz
komentarz
Ciekawe czemu jest więcej fanatyków AMD.. biggrin.gif

Masz z tym jakiś problem :hmmm:

//temat zakończony

//Demarco przeanalizował Wolfika

//w takim razie można zamknąć :P

//vocativus

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.