x-kom hosting

Problem z podłączeniem monitora do komputera

Conrad23
utworzono
utworzono

Bardzo proszę o pomoc. Dopiero co przywiozłem komputer ze sklepu podłanczam wszystko jest ok działa ale monitor nie chce się włączyć poprostu tak jakby był nie podłączony do komputera :/ monitor włancza się natomiast w starym komputerze bez problemów. Dodam że nowy komputar i stara klawiatura działają tylko ten monitor nie chce się włączyć. Czy zepsute jest wejście do monitora czy jest on za stary na nowy komputer <?> proszę o pomoc monitor SAMSUNG SyncMaster 753dfx

proszę o jakąś porade albo coś :(

proszę coś odpisać czy można to naprawić samemu czy trzeba do serwisu?

gandzia91
komentarz
komentarz

Zobacz czy dobrze jest podpięta karta graficzna. Jaki masz sprzęt wogule.

Conrad23
komentarz
komentarz

Procek AMD Athlon 64 X2 5600+

Płyta Gigabyte GA-MA69G-S3H

Karta Geforce 8800GT Palit 512MB

Mam zamiar jechać do serwisu z tym zrobią mi to na miejscu albo czy poprosić aby zrobili to na miejscu? ale bez karty graficznej wszystko się włączy tylko monitor nie ruszy?

Lipton
komentarz
komentarz

Być może karta graficzna nie została podpięta do zasilania. Jeżeli masz plomby jedź do serwisu jeśli nie to sam spróbuj podłączyć to nie jest trudna czynność do wykonania.

Conrad23
komentarz
komentarz

a mogą być jeszcze jakieś inne przyczyny?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.